Nawilżacz Alecto BC-21
Zdjęcia 10 |
Alecto BC-21 2022 rokaromatyzer |
|
Wyświetla gwiaździste niebo o zmieniających się kolorach na suficie pokoju dziecka. Odtwarza delikatną melodię, która pomaga dzieciom szybciej zasnąć.
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alecto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alecto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alecto BC-21
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Projektor ALECTO BC-21 | 143 zł |
Alecto BC-21 20m2 | 150 zł |
Nawilżacz powietrza Alecto NAWILÅ»ACZ POWIETRZA Z EFEKTAMI ÅWIETLNYMI ALE | 205 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →