Fotel komputerowy Aerocool Duke
Wideo 1Zdjęcia 29 |
Aerocool Duke |
|
Ergonomiczny komputer (fotel gamingowy) o stylowym wyglądzie zewnętrznym, mechanizmem odchylania i odchylania wysokiego oparcia, podłokietnikami regulowanymi w dwóch płaszczyznach, wysokiej jakości podnośnikiem gazowym i oddychającą tapicerką ze sztucznej skóry AeroSuede. Jest pozycjonowany jako model średniej kategorii cenowej 2019 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy chcą kupić stylowe, wygodne i ergonomiczne krzesło do komfortowej pracy przy komputerze i wielogodzinnych sesji gamingowych.
Oprócz graczy model ten może być doskonałym nabytkiem dla programistów, projektantów, redaktorów treści audio/wideo, wizualizatorów, artystów cyfrowych, copywriterów, redaktorów, specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i innych zawodów, które spędzają dużo czasu za ekranem monitora. Kluczowe elementy konstrukcyjne Aerocool Duke są dostosowane do osób o wzroście od 160 do 185 cm, a solidna konstrukcja ramy jest zaprojektowana do przenoszenia ładunków do 150 kg.
Dzięki hydraulicznej sprężynie gazowej klasy 4 wysokość siedziska można regulować bezstopniowo. Można go łatwo dopasować do wysokości biurka lub ekranu monitora. Dodatkowo siedzisko obraca się o 360° i przechyla pod żądany kąt po odblokowaniu blokady odchylenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości włókniny i mikrowłókien pokrycie AeroSuede wygląda świetnie, zapewniając jednocześnie miękkość, wygodę i oddychalność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aerocool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aerocool.
Kup Aerocool Duke
Wszystkie ceny 20 →Aerocool FOTEL AEROCOOL AC-280 DUKE CZARNY | 1 014 zł |
Fotel Aerocool Duke niebieski | 974 zł |
Aerocool DUKE AeroSuede Gamingowy do 150kg Skóra ECO Tkanina Tan Grey | 939 zł |
Aerocool DUKE AeroSuede Gamingowy do 150kg Skóra ECO Tkanina Ash Black | 979 zł |
Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 931 zł |