Zegarek Adriatica 8277.2113A
Adriatica 8277.2113A |
|
Powłoka PVD w kolorze żółtego złota.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adriatica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adriatica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adriatica 8277.2113A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Adriatica Zegarek męski Adriatica A8277.2113A srebrny | 1 995 zł |
Zegarek męski Adriatica A8277.2113A (ZG-011794) 208-23-000-014391-814 | 1 995 zł |
Zegarek męski, A8277.2113A | 1 596 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →