Zegarek Adriatica 3724.1143Q
Adriatica 3724.1143Q |
|
Drugą wskazówkę umieszczono na osobnej tarczy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adriatica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adriatica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adriatica 3724.1143Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Damski Adriatica na bransolecie A3724.1143Q - Zegarek Kwarcowy Swi | 790 zł |
Zegarek Adriatica A3724.1143Q Fashion - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 790 zł |
Zegarek Adriatica A3724.1143Q Fashion - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 790 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →