Nawilżacz Adler AD 7968
Zdjęcia 15 |
Adler AD 7968 |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7968
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dyfuzor zapachowy Adler AD 7968 3w1 USB | 65 zł |
Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy 3 w 1 Adler AD7968, 100 ml | 99 zł |
Adler AD 7968 Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy USB 3w1 dyfuzor zapachowyUS | 60 zł |
Adler Ultrasonic aroma diffuser 3in1 AD 7968 Ultrasonic, Suitable for room | 75 zł |
AD 7968 Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy usb 3w1 | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →