Klimatyzator Adler AD 7924 20 m²
Zdjęcia 14 |
Adler AD 7924 20 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:20 m²
Pobór mocy:792/- W
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AD 7924
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7924 20 m²
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mobilny klimatyzator Adler AD 7924 (AD 7924) | 848 zł |
Podłogowy Adler AD 7924 AGDM-KLI-ADL-043 | 784 zł |
Klimatyzator Adler AD 7924 | 876 zł |
Klimatyzator ADLER AD 7924, 5000 BTU | 1 199 zł |
Klimatyzator przenośny ADLER AD 7924 5000 BTU | 771 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →