Pojemnik na żywność Adler AD 4505
Zdjęcia 24 |
Adler AD 4505 |
|
Podgrzewanie żywności do 70°C i utrzymywanie jej w cieple. Plastikowa przegroda na żywność.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4505
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lunchbox podgrzewany Adler AD 4505, zielony | 75 zł |
Adler AD 4505 blue Elektryczny podgrzewacz do żywności na żywność- podgrze | 70 zł |
AD 4505 green Pojemnik na żywność - podgrzewany | 72 zł |
Adler AD 4505 green Elektryczny podgrzewacz do żywności na żywność- podgrz | 69 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →