Radioodbiorniki / zegar Adler AD 1119
Zdjęcia 8 |
Adler AD 1119 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1119
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio Adler czarne i srebrne wielokolorowe jeden rozmiar AdlerAD 1119 | 61 zł |
Adler Radio AD1119 UBADLRAD1119000 | 78 zł |
Adler Radio AD1119 39622 | 89 zł |
Adler Radio AD1119 39622 | 78 zł |
Radio FM Adler AD 1119 | 68 zł |
Radio AM i FM Adler AD 1119 małe mobilne | 72 zł |
Adler Radio AD1119 AD 1119 | 57 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →