Lodówka Gorenje RK 4181 PW4 biały
Zdjęcia 3 |
Gorenje RK 4181 PW4 biały 2020 rok biały srebrny |
|
Model ten charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i dobrymi osiągami. Przy wymiarach zewnętrznych 180x55x55,7 cm dostępne są 264 litry do załadunku produktów. Na komorę chłodniczą przeznaczono 198 litrów, a zamrażarka mieści do 66 litrów. Do chłodzenia żywności możesz wykorzystać: 4 półki, 4 półki na drzwiach i 1 szufladę, aby utrzymać świeżość owoców i warzyw. Lodówka Gorenje RK 4181 PW4 posiada system podświetlenia LED.
Użytkownik będzie mógł wygodnie wyszukiwać żądane produkty o każdej porze dnia i nocy. Model należy do linii projektowej Primary. To proste rozwiązanie z lakonicznym stylem i wysokiej jakości materiałami. Taka lodówka będzie mogła stać się integralną częścią kuchni z nowoczesnym wnętrzem i zaawansowanym wyposażeniem. Model wykazuje zauważalny poziom efektywności energetycznej. Pobór mocy modelu odpowiada klasie A+. Urządzenie zużywa około 248 kWh rocznie. Agregat chłodniczy sprawi, że produkty pozostaną świeże i zdrowe przez wyjątkowo długi czas. Miłym dodatkiem do tego modelu jest obecność formy na lód i stojaka na jajka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje RK 4181 PW4 biały
Wszystkie ceny 10 →Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RK4181PW4 HWGORLK2D181PW4 | 1 599 zł |
Lodówka Gorenje RK4181PW4 | 1 599 zł |
GORENJE RK4181PW4 180cm Biała 3838782408427 | 1 448 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RK4181PW4 67521 | 1 548 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka RK4181PW4 67521 | 1 599 zł |
Modyfikacje Gorenje RK 4181 PW4
Ceny na Gorenje RK 4181 PW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje RK 4181 PW4 biały | od 1 429 zł | 11 oferty | ||
Gorenje RK 4181 PS4 srebrny | od 1 340 zł | 10 oferty |