Ціни на тостер / бутербродницю Smeg TSF01CHMEU
Фото 8 | від 787 до 969 zł Тип: тостер; Потужність (Вт): 950; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 2; Ступенів обсмажування: 6; Управління: механічне; Функції та можливості: автоцентрування; підігрів; розморожування; одностороннє обсмажування; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: сталь; Розміри (мм): 198x310x195 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster SMEG 50's Style TSF01CHMEU | 797 zł |
Toster na 2 kromki Smeg 50's Style szampan mat TSF01CHMEU | 804 zł |
Toster na 2 kromki Smeg Złoty mat (TSF01CHMEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
TOSTER NA 2 KROMKI SMEG TSF01CHMEU | 787 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU szampan (mat) (2 kromki) | linia 50'S STYLE do | 872 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Toster SMEG TSF01CHMEU szampan (mat) (2 kromki) | lini | 872 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU - szampański od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 | 804 zł |
Toster Smeg TSF01CHMEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU - szampański od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 | 804 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!