Ціни на Royal Canin Maxi Puppy 4 кг (30060300R0)
від 86 до 152 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 4; Вік: Вік: від 2 місяців; цуценята; молоді; дорослі; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt dużych ras Royal Canin Maxi Puppy do 15 miesiącaSucha karma dla szczeniąt dużych ras od 2 do 15 miesiąca życia. Zapewnia optymalne odżywienie organizmu w celu utrz... щеymania wymaganego poziomu aktywności i energii. Pomaga wzmocnić kości i stawy. Nie zaburza równowagi mikroflory jelitowej i zapewnia komfortowe trawienie. Wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu i stanowi barierę przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Pozwala na wygodne przejście na karmę suchą. Promuje zdrową skórę i piękną sierść. Czy wiesz, że Twój szczeniak dużych ras waży 70 razy od urodzenia do 15 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości. dietaKarma Royal Canin Puppy Maxi przeznaczona jest dla szczeniąt dużych psów, których waga dorosłego osobnika wynosi od 26 do 44 kg. Szczenięta do 15 miesiąca życia. Odpowiednia wielkość krokietów — łatwa do żuciaOdpowiedni Rozetka.plПоскаржитись | 100 zł |
Royal Canin Maxi Puppy 4kg | 152 zł |
Royal Canin Royal Canin Maxi puppy - karma sucha dla szczęniąt, rasy dużeWzmocnienie naturalnej odporności Zdrowie układu pokarmowego Długi okres wzrostu, umiarkowany poziom energii Skła... щеd: Białko drobiowe (suszone), ryż, mączka paszowa kukurydziana, izolat białka roślinnego*, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, mąka pszenna, białko zwierzęce (hydrolizowane) Bee.plПоскаржитись | 99 zł |
Royal Canin Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras dużych 4 kg RC834Royal Canin Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras dużych Bez wątpienia Royal Canin jest jedną z najstarszych i... щеnajbardziej znanych marek na świecie, zajmujących się produkcją karmy dla psów i kotów. Założył ją w 1968 roku francuski weterynarz - Jean Cathary. Dlatego już od ponad 50 lat dostarcza naszym pupilom całą gamę karm suchych i mokrych, przysmaków oraz produktów weterynaryjnych Miskakarmy.plПоскаржитись | 144 zł |
Royal Canin SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kgSpecyfikacja Smak karmy Ryż Smak karmy Drób Wiek zwierzęcia Szczenięta Zawiera witaminy Wit... щеamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Waga produktu 4 kg Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 149 zł |
Royal Canin Maxi Junior 4kgRoyal Canin Maxi Junior 4kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 145 zł |
Royal Canin SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 118 zł |
Royal Canin Maxi Puppy - 4 kgKarma Royal Canin Maxi Puppy została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych szczeniąt du... щеżych ras. Ta formuła jest odpowiednia dla szczeniąt dużych ras w wieku 2-15 miesięcy, które powinny osiągnąć wagę dorosłego osobnika 26-44 kg. Ta dostosowana do potrzeb dieta zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspomagają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt w okresie, gdy ich układ odpornościowy dopiero się rozwija. Kwasy tłuszczowe omega-3 (np. DHA) wspomagają także optymalny rozwój mózgu u szczeniąt. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (takich jak FOS, MOS i wysłodki buraczane) oraz lekkostrawnych białek, karma Royal Canin Maxi Puppy pomaga również zrównoważyć florę jelitową, zapewniając tym samym dobre trawienie. Ponadto, receptura zawiera optymalną zawartość energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne rosnących szczeniąt. Royal Canin Maxi Puppy w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt (2-15 miesięcy) dużych ras (waga dorosłego osobnika 26-44 kg). Silny układ odpornościowy: zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wzmacniają układ odpornościowy. Rozwój mózgu: dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3. Wsparcie flory jelitowej: z prebiotykami i wysokostrawnymi białkami. Optymalna zawartość energii: aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne dużych szczeniąt. Krokiety opracowano specjalnie z myślą o potrzebach szczeniąt dużych ras. Ich wielkość i kształt sprzyjają żuciu, a tym samym spowalniają tempo przyjmowania pokarmu, sprzyjając uczuciu sytości. Wspomaga również zdrowie zębów szczeniaka dzięki mechanicznemu efektowi szczotkowania podczas żucia. Karmę mokrą Royal Canin Maxi Puppy znajdziesz tutaj: Royal Canin Maxi Puppy w saszetkach Zooplus.plПоскаржитись | 86 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 4 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiącaPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych (masa ciała psa dorosłego od 26 do 44 kg) do 15 miesiąca życia.
Karma... щеsucha ROYAL CANIN® Maxi Puppy została specjalnie opracowana, aby pokrywać w pełni potrzeby pokarmowe szczeniąt ras dużych. Karma jest przeznaczona dla szczeniąt ras dużych w wieku od 2 do 15 miesięcy, które po zakończeniu wzrostu osiągną masę ciała 26-44 kg.Receptura karmy zawiera kompleks o potwierdzonej skuteczności, obejmujący witaminy C i E, wspomagający naturalne mechanizmy obronne szczeniąt podczas gdy ich układ odpornościowy wciąż się rozwija.Karma została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym DHA), które mają korzystny, udowodniony naukowo, wpływ na wspomaganie zdrowego rozwoju mózgu u szczeniąt.Dzięk Fera.plПоскаржитись | 109 zł |
Sucha karma dla szczeniąt ROYAL CANIN Maxi Puppy, 4 kgPełnoporcjowa karma dla psów - dla szczeniąt ras dużych (masa ciała psa dorosłego od 26 do 44 kg) - do 15 miesiąca... щеżycia. Receptura karmy Royal Canin Maxi Ju... EmpikПоскаржитись | 103 zł |
Royal Canin MAXI PUPPY | 110 zł |
Royal Canin Maxi Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiąca życi | 123 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 4kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiąca | 112 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kg | 130 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!