Ціни на Royal Canin Hepatic Dog 1.5 кг
від 47 до 67 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1.5; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psa Royal Canin Hepatic Canine na choroby wątroby 1,5 kg (Sucha karma dietetyczna dla dorosłych psów z chorobami wątroby. Wspomaga pracę wątroby w przypadku przewlekłej niew... щеydolności wątroby. Zapobiega gromadzeniu się miedzi w wątrobie, co zapewnia jej pełne funkcjonowanie. Wartość odżywcza karmy pozwala na zmniejszenie wielkości porcji, co pozwala uniknąć przybierania na wadze i nie obciąża przewodu pokarmowego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej motoryki jelit. Rozetka.plПоскаржитись | 47 zł |
Royal Canin Hepatic - sucha karma dla psa 1,5kg RCV171,5Royal Canin Hepatic - sucha karma dla psa Royal Canin Hepatic - sucha karma dla psa - produkt od Royal Canin. Marka... щеod kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Hepatic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hepatic jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z wątrobą. Karma została opracowana aby wspierać funkcje wątroby w jej przewlekłej niewydolności oraz ograniczyć gromadzenie się w niej miedzi. W związku z tym, że wątroba pełni niezwykle ważne funkcje, jej prawidłowe działanie warunkuje zdrowie całego organizmu. RC Hepatic zawiera umiarkowany poziom białka, co korzystnie wpływa na funkcje wątroby w przypadku niewydolności. Aby dostarczyć do organizmu wszelkie niezbędne składniki pokarmowe, białko użyte w karmie posiada wyjątkową strawność oraz przyswajalność. Dodatkowo wysoki poziom energii pozwala zmniejszyć objętość posiłku i odciążyć jelita. Szczególnie istotny przy niewydolności wątroby jest poziom miedzi w pożywieniu. Dlatego w RC Hepatic jej poziom jest bardzo niski, co pomaga zminimalizować odkładnie się tego pierwiastka w komórkach wątroby. Również specjalnie dobrane antyoksydanty chronią cały organizm. Inne produkty dla psów - Pies Główne cechy Royal Canin Hepatic odpowiedni poziom białka wysoka strawność składników niski poziom miedzi wysoki poziom energii antyoksydanty. Zalety karmy Royal Canin Hepatic wspomaga funkcje wątroby pomaga chronić komórki wątroby zapobiega odkładaniu miedzi w komórkach wątroby niweluje skutki stresu antyoksydacyjne Miskakarmy.plПоскаржитись | 67 zł |
ROYAL CANIN Veterinary HEPATIC 1,5 kgROYAL CANIN® Hepatic dla prawidłowego funkcjonowania wątroby Twojego psaROYAL CANIN® Hepatic to zbilansowana i boga... щеta w składniki odżywcze karma opracowana specjalnie w celu wspierania naturalnej funkcji wątroby u psów z przewlekłą niewydolnością wątroby. Odpowiednia zawartość białka Receptura o dostosowanej zawartości białka z wysokiej jakości źródeł wspomaga zdrową pracę wątroby. Niska zawartość miedzi Karma została celowo opracowana z niską zawartością miedzi, aby zminimalizować gromadzenie się miedzi w komórkach wątroby psa. Wysoka wartość energetyczna Karma ta ma wysoką wartość energetyczną i dlatego może być podawana w mniejszych ilościach. Odciąża układ trawienny Twojego psa. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby spełnić indywidualne upodobania wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Hepatic jest dostępna również jako mokra karma z musem. * Żywienie mieszane zapewnia pokarmowi różne konsystencje, które mogą stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 49 zł |
Royal Canin HEPATIC Canine 1,5 kg Waga opakowania: worek 1,5 kg Karma dla psów dorosłych Dedykowana dla psów ze schorzeniami wątroby Wysokostra... щеwne białko roślinne i niski poziom miedzi Wysoka wartość energetyczna Produkt w stu procentach oryginalny. Pochodzi z oficjalnego źródła, przeznaczony na polski rynek. Erli.plПоскаржитись | 53 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Hepatic - sucha karma dla psa - 1,5 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 67 zł |
Royal Canin Hepatic 1.5kg | 53 zł |
ROYAL CANIN Dog Hepatic 1.5 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psówROYAL CANIN HEPATIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karm... щеa dla psów, opracowana w celu wspomagania czynności wątroby w przypadku jej przewlekłej niewydolności oraz w celu obniżenia poziomu miedzi w wątrobie. Umiarkowany poziom wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 51 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hepatic 1.5 kgRoyal Canin Hepatic to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby w pr... щеzypadku jej przewlekłej niewydolności oraz ograniczyć akumulację miedzi w wątrobie.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 51 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Dog HEPATIC | 64 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hepatic 1,5kg | 58 zł |
ROYAL CANIN Hepatic HF 16 1,5kg | 52 zł |
ROYAL CANIN hepatic canine 1,5kg | 54 zł |
ROYAL CANIN Hepatic 1,5kg - sucha karma dla psa | 64 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!