Ціни на зарядну станцію ExtraLink EPS-S1000S
Фото 12 | від 2 299 до 4 000 zł Комплектація: зарядна станція; Номінальна потужність (Вт): 1000; Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда; Розеток (230 В) (шт): 2; USB A: Кількість (шт): 2; Потужність (Вт): 18; USB-A (швидка зарядка): USB type C: Кількість (шт): 1; Потужність (Вт): 100; Авто-прикурювач вихід; DC вихід: 1 шт (12 В / 10 A) в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przenośna stacja zasilania EXTRALINK EPS-S1000S 510Wh 800W z panelem solarDzięki LiFePo4 Powerstation zawsze masz pod ręką wystarczającą ilość energii, bez względu na to, gdzie jesteś - poj... щеemność 510 Wh pozwala na obsługę kilku urządzeń jednocześnie. Panel solarny dołączony do zestawu, by zawsze i wszędzie mieć możliwość ładowania urządzeń.
Powerbank z gniazdem jest wyposażony w 2 złącza AC, złącze DC, 2 złącza USB i złącze USB PD o mocy 100 W. Dzięki najnowszej technologii MPPT urządzenia są ładowane bardzo szybko, a ekran LED i aplikacja pomagają monitorować zużycie energii.
Powerbank 230V jest wyposażony w wytrzymałą baterię LiFePO4, najbezpieczniej Amazon.plПоскаржитись | 4 000 zł |
Stacja zasilania EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WhStacja ładująca Extralink EPS-S1000S Power Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące mo... щеc i przenośność. Jest idealna do codziennych potrzeb związanych z zasilaniem w domu, poza siecią lub po prostu w drodze. Dzięki wytrzymałemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mobilna moc. Electro.plПоскаржитись | 2 519 zł |
Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S 1021Wh EX.30059Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S 1021Wh USB Wyświetlacz LCD Bluetooth Stacja ładująca Extralink EPS-S1000S Pow... щеer Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące moc i przenośność. Jest idealna do codziennych potrzeb związanych z zasilaniem w domu, poza siecią lub po prostu w drodze. Dzięki wytrzymałemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mobilna moc. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: EPS-S1000S Pojemność: 1021 Wh Kolor: Czarny, pomarańczowy Wyświetlacz: LED Łączność: Bluetooth Porty wyjściowe: 2x USB 18W, 1x USBC PD 100W, 2x AC 1000W, 1x DC 12V 10A Porty wejściowe: 1x DC maks. 120W Wymiary: 340*178*230 mm Waga: 9 kg Wygodny uchwyt do przenoszenia Kompatybilna z panelem solarnym (sprzedawany osobno) Mobilna stacja ładująca 1000Wh Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S to niezawodne źródło zasilania do wykorzystania w różnych dziedzinach i zastosowaniach: Gospodarstwo domowe, praca, hobby, camping itp. Gdziekolwiek jesteś, w każdej chwili naładuj swój smartfon, komputer, kamerę, drona, a także wiele innych urządzeń elektronicznych za pomocą portów wyjściowych. Korzystaj z innych urządzeń, takich jak telewizor, wentylator, odtwarzacz dźwięku, suszarka do włosów, oświetlenie oraz innych podłączonych urządzeń, niezależnie od stałego podłączenia do prądu. Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S Jeśli zabraknie prądu, możesz zasilać swoje najważniejsze urządzenia ze stacji zasilania Extralink. Jeśli bateria zacznie się wyczerpywać, naładuj ją ponownie w krótkim czasie za pomocą domowego gniazdka AC lub podłącz panele fotowoltaiczne (sprzedawany osobno). Ogromna pojemność dostosowana do Twoich potrzeb Dzięki dużej mocy i pojemności 1021Wh, mobilna stacja Extralink EPS-S1000S posiada 2 gniazda AC, jedno gniazdo DC, 2 porty USB i 1 port USBC PD 100W. Zasili Twoją lodówkę turystyczną, telewizor, mini chłodziarkę, grill elektryczny, wentylator aparaty cyfrowe za pomocą portów wyjściowych i wiele innych związanych z pobytem na zewnątrz i w domu, w zależności od Twoich potrzeb. Rozbudowa o nieskończoną moc solarną* Jako opcja rozbudowy, Portable power station może być wyposażona w panele solarne, które zapewnią nieskończony dopływ energii słonecznej. Technologia MPPT zapewnia wyższą sprawność ładowania. *Panel solarny sprzedawany osobno Bezgłośna, mocna i bezpieczna Przy tak dużej pojemności Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S nie generuje hałasu, zapewniając jednocześnie spokój i moc. Jego konstrukcja zewnętrzna i wewnętrzna jest dobrze zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo produktu, a Twoje urządzenia są chronione podczas ładowania. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Cechy Pojemność akumulatora: 1021 Wh Bluetooth: Tak Całkowita moc wyjściowa: 1000 Głębokość produktu: 178 Ilość gniazd sieciowych: 2 Ilość portów USB typu C: 1 Kolor produktu: Czarny, Pomarańczowy Maksymalna Maxelektro.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Extralink EPS-S1000S przenośne stacja zasilająca 6 EPS-S1000SExtralink (EPS-S1000S) Extralink EPS-S1000S przenośne stacja zasilająca 6 Litowo-jonowa (Li-Ion) 46000 mAh 1000 W 13 kg... Senetic.plПоскаржитись | 2 979 zł |
Extralink EPS-S1000S 1021 WH POWER STATIONAkces-markt.pl Поскаржитись | 2 960 zł |
Stacja zasilania EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WhStacja ładująca Extralink EPS-S1000S Power Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące mo... щеc i przenośność. Jest idealna do codziennych potrzeb związanych z zasilaniem w domu, poza siecią lub po prostu w drodze. Dzięki wytrzymałemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mobilna moc.... Avans.plПоскаржитись | 2 519 zł |
Extralink EPS-S1000S 1021Wh, PD 100WFunkcje dodatkowe:stero OleOle.plПоскаржитись | 2 519 zł |
Stacja zasilania EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WhStacja ładująca Extralink EPS-S1000S Power Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące mo... щеc i przenośność. Jest idealna do codziennych potrzeb związanych z zasilaniem w domu, poza siecią lub po prostu w drodze. Dzięki wytrzymałemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mobilna moc.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 519 zł |
ExtraLink EPS-S1000S 1021 Wh | 2 400 zł |
Przenośna Stacja Zasilania Bank Energii 1021Wh Extralink EPS-S1000SMobilna stacja ładująca 1000Wh Stacja zasilania Extralink EPS-S1000S to niezawodne źródło zasilania do wykorzystani... щеa w różnych dziedzinach i zastosowaniach: ... EmpikПоскаржитись | 2 299 zł |
Extralink EPS-S1000S 1021Wh, PD 100WFunkcje dodatkowe:stero RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 519 zł |
EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION | 2 499 zł |
Przenośna stacja zasilania EXTRALINK EPS-S1000S 1024Wh 1200W z panelem solDzięki Powerstation zawsze masz pod ręką wystarczającą ilość energii, bez względu na to, gdzie jesteś - pojemność 1... ще024 Wh pozwala na obsługę kilku urządzeń jednocześnie.
Powerbank 230V jest wyposażony w wytrzymałą baterię Litowo - jonową, najbezpieczniej Amazon.plПоскаржитись | 4 000 zł |
EXTRALINK Extralink Power Ranger EPS-S1000S Power Station | Stacja zasilanMożliwość ładowania urząd Akces-markt.plПоскаржитись | 2 899 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION - PACZKOMAT | 3 303 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION - PACZKOMAT | 3 145 zł |
Extralink EPS-S1000S przenośne stacja zasilająca 6 EPS-S1000S | 2 958 zł |
Extralink EPS-S1000S przenośne stacja zasilająca 6 EPS-S1000S | 2 979 zł |
EXTRALINK POWER RANGER EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION | 2 818 zł |
Extralink EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION | 2 820 zł |
ще 2 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!