Ціни на тостер / бутербродницю Eldom TO245
Фото 25 | від 90 до 189 zł Тип: тостер; Потужність (Вт): 900; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 2; Ступенів обсмажування: 7; Управління: механічне; Функції та можливості: автоцентрування; підігрів; розморожування; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: пластик; Розміри (мм): 180х175х275; Вага (кг): 1.1 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
eldom Toster TO245C 900W czarny Crunchy Tost na śniadanie Ciepłe bułki na7 POZIOMÓW TOSTÓW - toster ma dwa gniazda na dwa tosty, tosty można regulować w zależności od smaku. Delikatnie pra... щеżone, złote lub chrupiące, wszystko jest możliwe
Z załącznikiem do pieczenia - potężny toster 900W jest wyposażony w załącznik, w którym można rumiać bułeczki lub rogaliki.
NOWOCZESNY DESIGN - toster jest częścią serii Eldom Bubbles i można kupić pasujący czajnik. Projekty serii są współczesne i dostosowane do trendów. Dostępne w ponadczasowych kolorach białym lub czarnym
FUNKCJE - Toster Dotty firmy eldom ma funkcję rozmrażania do rozmrażania mrożonego chleba, funkcję podgrzewania i funkcję pieczenia z siedmioma różnymi poziomami.
INNE FUNKCJE - Akcesoria do pieczenia bułek, 7 poziomów prażenia, dwa szerokie miejsca na grzanki, ciągłe elektroniczne sterowanie czasem pieczenia, funkcja rozmrażania i podgrzewania, obudowa żaroodporna, praktyczna taca zbierająca, moc: 900W. Amazon.plПоскаржитись | 189 zł |
Eldom Toster TO245 900W HKELDTOSTETO245Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster TO... ще245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka.
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 100 zł |
Eldom TO245B Dotty biały AGDM-TOS-ELD-006Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... щеster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Komputronik.plПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Electro.plПоскаржитись | 92 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 111 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Avans.plПоскаржитись | 98 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 100 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 92 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245 CToster ELDOM Dotty TO 245 C Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać cie... щеpłe i chrupiące posiłki lub przekąski. Do ... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 112 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 123 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna. Electro.plПоскаржитись | 90 zł |
Eldom TO245 Dotty czarny AGDM-TOS-ELD-003Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... щеster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Jego stylowa obudowa nie tylko przyciąga wzrok, ale doskonale komponuje się z pozostałymi urządzeniami z serii BUBBLES, jakimi są czajniki bezprzewodowe C245. Komputronik.plПоскаржитись | 107 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Avans.plПоскаржитись | 90 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 90 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245Toster ELDOM Dotty TO 245 Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać ciepł... щеe i chrupiące posiłki lub przekąski. Do gr... EmpikПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 C czarny | 112 zł |
Toster TO245 900W | 118 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!