Ціни на Brit Premium Sensitive Lamb 8 кг
Фото 6 | від 99 до 142 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Junior S 8kg B70844 | 115 zł |
Sucha karma dla psów lekkostrawna BRIT Premium Sensitive z jagnięciną 8 kgKompletna karma z jagnięciną bez pszenicy dla psów wszystkich ras. Odpowiedni dla psów z wrażliwym układem pokarmow... щеym. Wysoka zawartość jagnięciny. Zdrowa skóra i lśniąca sierśćOlej z łososia jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, zapewnia lśniącą i zdrową sierść. Wrażliwe trawienieWysoka zawartość suszonej jagnięciny bez kości jest naturalnym źródłem łatwostrawnego białka. Wraz z ryżem i otrębami ryżowymi stanowi idealną bazę żywieniową dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym oraz psów skłonnych do alergii. Wsparcie odporności i zdrowiaOwoce, zioła i kurkuma są bogate w witaminy i pozytywnie wpływają na układ odpornościowy. Mannanooligosac Rozetka.plПоскаржитись | 110 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Sensitive Lamb, 8kg.Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 8kg Karma dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, z je... щеszcze większą zawartością mięsa – dla wszy... EmpikПоскаржитись | 101 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 8 kg | 105 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive LAMB&RICE 8kg Brit Premium By Nature Sensitive LAMB&RICE 8kg BRIT Premium by Nature Adult Sensitive Lamb and Rice - sucha karm... щеa dla psa - 8 kg BRIT Premium by Nature Adult Sensitive Lamb and Rice to doskonałej jakości pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów. Recepturę pokarmu opracowano z myślą o zdrowiu, witalności i prawidłowym rozwoju organizmu. Karma BRIT ma hipoalergiczną, lekkostrawną recepturę, dzięki czemu jest odpowiednia dla czworonogów wrażliwych i alergików. Sucha karma dla psa BRIT jest idealna w przypadku stałego dawkowania. Dobrze odżywiony ulubieniec lepiej się czuje, będzie rzadziej chorował, a także prawdopodobnie dłużej żył. Jeżeli Twój pupil woli spędzać czas w domu, a spacery nie są jego ulubioną formą zabawy, należy zwrócić uwagę na kaloryczność posiłków. Zbyt duża ilość karmy może doprowadzić do otyłości psiaka, z którą wiąże się wiele chorób obniżających jakość życia czworonoga. Błędnie dobrana dieta w późniejszych latach może negatywnie odbić się na jego zdrowiu, dlatego warto wybrać karmę BRIT, która dobrze wpływa na ogólną formę zwierzęcia. Wysoka zawartość jagnięciny sprawi, że twój pupil otrzyma smakowity, zdrowy, wysoce przyswajalny oraz obfitujący we wszystkie niezbędne witaminy i minerały posiłek. BRIT Lamb & Rice gwarantuje lekkostrawną i bogatą w kwasy tłuszczowe dietę. Co więcej, jagnięcina zawiera wiele witamin i minerałów, w tym witaminy z grupy B. Są odpowiedzialne za metabolizm cukrów, tłuszczów i aminokwasów, syntezę hemoglobiny, poziom cholesterolu. Jagnięcina może również dostarczyć zwierzęciu nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wpłyną pozytywnie na sierść. Dodatek ryżu zapewnia hipoalergiczne źródło węglowodanów. Omułek zielonowargowy docenią właściciele czworonogów mających problemy ze stawami, co utrudnia radość ze spacerów, zmniejsza ich częstotliwość i długość. Fruktooligosach Erli.plПоскаржитись | 109 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 8 kg | 105 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 8kg | 142 zł |
BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb and rice 8 kgKarma pełnoporcjowa z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów wszystkich ras, z wrażliwym przewodem pokarmowym.Karm Fera.plПоскаржитись | 103 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb - sucha karma dla psa 8kg BP118 | 104 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 8 kgKarma pełnoporcjowa jagnięcina z ryżem dla dorosłych psów wszystkich ras.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 99 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!