Ціни на Brit Premium Sensitive Lamb 15 кг
Фото 6 | від 159 до 371 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 15; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg sucha karma dla psów 859560252 | 198 zł |
Sucha karma dla psów Brit Premium Sensitive Lamb z wrażliwym trawieniem oKompletna karma z jagnięciną bez pszenicy dla psów wszystkich ras. Odpowiedni dla psów z wrażliwym układem pokarmow... щеym. Wysoka zawartość jagnięciny. Zdrowa skóra i lśniąca sierśćOlej z łososia jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, zapewnia lśniącą i zdrową sierść. Wrażliwe trawienieWysoka zawartość suszonej jagnięciny bez kości jest naturalnym źródłem łatwostrawnego białka. Wraz z ryżem i otrębami ryżowymi stanowi idealną bazę żywieniową dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym oraz psów skłonnych do alergii. Wsparcie odporności i zdrowiaOwoce, zioła i kurkuma są bogate w witaminy i pozytywnie wpływają na układ odpornościowy. Mannanooligosac Rozetka.plПоскаржитись | 180 zł |
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kgKompletna formu?a z jagni?cin? / bez pszenicy dla doros?ych psów wszystkich ras. Odpowiednia dla psów z wra?liwym u... щеk?adem pokarmowym. Wra?liwe trawienie Zdrowa skóra i l?ni?ca sier?? Wspomaga odporno?? i kondycj? Bezglutenowe zbo?a o wysokiej warto?ci od?ywczej Kolagen, zielone ma??e i skorupiaki dla stawów i chrz?stek Wysoki poziom kwasów omega-3 dla zdrowego serca, skóry i l?ni?cej sier?ci Owoce i zio?a dla lepszego trawienia i odporno?ci Proshop.plПоскаржитись | 206 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Sensitive Lamb, 15kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg Nowa formuła karmy Brit Premium Lamb & Rice, sucha k... щеarma dla dorosłych psów, z obniżoną zawart... EmpikПоскаржитись | 181 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sensitive to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wrażliwych z hipoalergiczneg Electro.plПоскаржитись | 170 zł |
BRIT PREMIUM BY NATURE Sensitive Lamb & Rice 15kgSpecyfikacja Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wrażliwy żołą... щеdek Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Ryż Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Waga produktu 15 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Bez cukru Brak danych Bez soi Tak Efekty zdrowotne Leczenie alergii Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Każda rasa Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bezglutenowe Tak Bez konserwantów Tak Brak sztucznych barwników Tak Białko 27% Popiół surowy 7% Zawartość wilgoci 10% Zawartość tłuszczu 14% Włókna surowe 2% Szerokość 380mm Długość 580mm Wysokość 150mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 222 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb - sucha karma dla psa 15kg BP1115Brit Premium By Nature Sensitive Lamb - karma sucha dla psa Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze.... щеJuż od samego początku działa jako firma rodzinna, która za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. Dlatego też jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Sensitive Lamb. Sensitive Lamb - Jagnięcina Ryż Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów z problemami żołądkowymi Brit Premium By Nature Sensitive Lamb - Jagnięcina Ryż. Skład karmy opracowali specjaliści z Czech z myślą o psach, które mają wrażliwy przewód pokarmowy, problemy trawienne i dla których część karm obecnych na rynku jest zbyt ciężkostrawna. Bez wątpienia odpowiednio ułożone "menu karmy" łagodzi nieprzyjemne boleści żołądkowe i problemy gastryczne. Dlatego też karma nie zawiera pszenicy, soi i kukurydzy. Za to w jej składzie 35% stanowi mięso jagnięce uzupełniane lekko strawnym ryżem, suszonymi jabłkami oraz olejem z łososia. Dzięki temu karma zawiera 26% białka i tylko 13% tłuszczy. Dodatkowo karma zawiera mannooligosacha Miskakarmy.plПоскаржитись | 188 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb, jagnięcina z ryżem - 2 x 15 kgWrażliwe psy bardzo często cierpią na różnego rodzaju alergie i problemy trawienne. Jest to nieprzyjemne zarówno dl... щеa człowieka jak i dla psa. Karma Brit Premium By Nature Sensitive Lamb, jagnięcina z ryżem skutecznie zapobiega tego rodzaju dolegliwościom, ponieważ została bardzo dobrze zbilansowana i zawiera 35% jagnięciny oraz ryż, który jest wyjątkowo lekkostrawny. Brit Premium By Nature Sensitive Lamb, jagnięcina z ryżem została wyprodukowana na bazie naturalnych składników i nie zawiera pszenicy, kukurydzy ani soi. Skutecznie zapobiega chorobom skóry i chroni delikatny układ odpornościowy Twojego psa. Olej z łososia i drożdże browarniane zawierają wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, które maja korzystny wpływ na układ nerwowy i wspomagają funkcjonowanie mózgu. Brit Premium by Nature, Jagnięcina i ryż to karma, która zawiera Bio selen wzmacniający układ odpornościowy wrażliwych psów. Naturalne aromaty oraz ekstrakty z ziół i owoców gwarantują, że karma zasmakuje nawet najbardziej wybrednym psom. Brit Premium By Nature Sensitive Lamb, jagnięcina z ryżem w skrócie: Karma hipoalergiczna polecana dla wrażliwych psów wszystkich ras Zapobiega problemom trawiennym, problemom skórnym i alergiom Jagnięcina wartościowe źródło białek, które wspomaga zdrowy wzrost Ryż naturalne źródło węglowodanów Olej z łososia z kwasami Omega-3 i Omega-6, które wspomagają zdolności uczenia się Fruktooligosach Zooplus.plПоскаржитись | 308 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg Brit wytwarza wysokiej jakości produkty według najwyższych standardów. Pod względem jakości są one jednymi z najl... щеepszych na rynku, a oferta jest niezwykle zróżnicowana i wyjątkowa. Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg BRIT PREMIUM BY NATURE SENSITIVE LAMB ✅Można podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. ✅Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. SKŁAD: jagnięcina 35% (dehydratyzowan Erli.plПоскаржитись | 185 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb & Rice - sucha karma dla psa - 15 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 204 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sensitive to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wrażliwych z hipoalergiczneg Avans.plПоскаржитись | 170 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive LAMB 15kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK BRIBrit Premium By Nature Sensitive Lamb
Pełnoporcjowa formuła z jagnięciną dla dorosłych psów wszystkich r... щеas. Odpowiednia dla psów wrażliwych - nie zawiera pszenicy.
Skład
jagnięcina 35% (odwodniona 20%, odkostniona 15%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), otręby ryżowe, suszone jabłka, olej z łososia (2%), hydrolizowana wątroba z kurczaka, drożdże piwne, kolagen, skorupiaki ( źródło glukozaminy, 210 mg / kg), chrząstka (źródło chondroityny, 150 mg / kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 120 mg / kg), mannanoligosach zoo24.plПоскаржитись | 171 zł |
Brit Brit Premium by Nature sensitive lamb karma sucha dla psów 15 kgBrit Premium By Nature Sensitive Lamb Pełnoporcjowa formuła z jagnięciną dla dorosłych psów wszystkich ras. Odpowie... щеdnia dla psów wrażliwych - nie zawiera pszenicy. Skład jagnięcina 35% (odwodniona 20%, odkostniona 15%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), otręby ryżowe,... Bee.plПоскаржитись | 170 zł |
Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg | 196 zł |
BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb 15 kg + mokra karma z jagnięciną 6x4Karma pełnoporcjowa z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów wszystkich ras, z wrażliwym przewodem pokarmowym.Karm Fera.plПоскаржитись | 203 zł |
Brit BRIT dog Premium By Nature SENSITIVE LAMB & RICE - 15kgKOMPLETNA KARMA DLA PSA BEZ PSZENICY. ZBILANSOWANY POKARM DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS. ODPOWIEDNIA DLA STARSZ... щеYCH PSÓW Z WRAŻLIWYM UKŁADEM TRAWIENNYM.
SKÓ Petkarma.plПоскаржитись | 179 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Jagnięcina z ryżem 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sensitive to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wrażliwych z hipoalergiczneg Mediaexpert.plПоскаржитись | 163 zł |
BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb 15kg | 187 zł |
BRIT - Premium by nature sensitive lamb pies 15kg | 223 zł |
Brit Premium By Nature Adult Sensitive Jagnięcina / Lamb 15kg | 220 zł |
ще 16 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!