Ціни на Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 12 кг
Фото 7 | від 148 до 297 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: цуценята; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
2.5 кг12 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large Growth & Joints - Dry Dog Food - | 191 zł |
Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 12 kg?wie?e mi?so wo?owe z dyni?, kasz? gryczan?, botwink? i rozmarynem. Formu?a superpremium dla szczeni?t w wieku 3-24... щеmiesi?cy oraz m?odych psów du?ych ras powy?ej 25 kg. Karma holistyczna dla psów wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa podczas przygotowywania granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze sposobów przetwarzania i zachowa? sk?adniki od?ywcze wraz z naturalnym smakiem i aromatem mi?sa. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak kasza gryczana, proso i owies z tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? i owocami tworz?c zdrowe menu na pewno przypadaj?ce do gustu wszystkim kochaj?cym psy wysokiej jako?ci pysznym jedzeniem. - Du?e ko?ci szczeni?ce & stawy - Poprawiony smak oraz ?wie?y aromat, wi?ksza d?ugotrwa?a apetyczno?? - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki - dynia, owsianka górska (owsianka), kasza gryczana (kasza jaglana), siemi? lniane (len zwyczajny), botwinka - Tradycyjne zio?a - tymianek, rozmaryn, nagietek lekarski, mniszek lekarski (mlecz), pietruszka - Bez glutenu - bez soi - bez kukurydzy - bez barwników ani sztucznych aromatów Proshop.plПоскаржитись | 224 zł |
Karma dla psa BRIT Fresh Puppy&Junior Large Beef Wołowina z dynią 12 kgBrit Fresh to nowa karm holistycznych dla szczeniąt dużych ras, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych skła... щеdników odżywczych. Electro.plПоскаржитись | 214 zł |
BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints 12kgSpecyfikacja Waga produktu 12 kg Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Zawiera witaminy Witamina E... щеZawiera witaminy Witamina D3 Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Wołowina Waga wraz z opakowaniem 12 kg Zawartość witaminy D3 1800 IU/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 1 mg/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 9 mg/kg Zawartość jodu 0,9 mg/kg Zawartość witaminy C 500 mg/kg Włókna surowe 2,8% Zawartość manganu 50 mg/kg Zawartość L-karnityny 550 mg/kg Zawartość biotyny 0,9 μg/kg Wapń 1,5% Zawartość witaminy B12 0,06 μg/kg Zawartość tłuszczu 15% Białko 27% Zawartość cynku 120 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 7 mg/kg Zawartość witaminy A 22000 IU/kg Popiół surowy 7,2% Zawartość witaminy E 600 mg/kg Fosfor 1,1% Szerokość 560mm Długość 370mm Wysokość 110mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 224 zł |
Brit Fresh Puppy Large, wołowina z dynią - 2 x 12 kgKiedy przywitasz w swoim domu szczeniaka, jest wiele rzeczy do nauczenia i odkrycia! Aby upewnić się, że Twój pupil... щеjest dobrze przygotowany do startu w życie, powinieneś karmić go zbilansowanym posiłkiem. Brit Fresh Puppy Large to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt dużych ras o wadze powyżej 30 kg. Ta smakowita karma zawiera dużo świeżej wołowiny, uszlachetnionej aromatycznym rozmarynem, owocami i warzywami. Karma Brit Fresh Puppy Large nie zawiera pszenicy i glutenu, dzięki czemu jest lekkostrawna. Karma dla szczeniąt dostarcza Twojemu czworonogowi mnóstwo witaminy C, która wspiera mechanizmy obronne organizmu oraz probiotyków dla optymalnego trawienia. Brit Fresh Puppy Large z wołowiną i dynią w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt dużych ras od 30 kg. Dużo świeżego mięsa: zawiera wysokiej jakości aminokwasy i białko, wspiera mięśnie. Bez pszenicy i glutenu: lekkostrawne węglowodany z dyni, niski indeks glikemiczny i bogactwo błonnika. Gryka: zawiera wiele witamin, błonnika i minerałów. Probiotyki: wspierają naturalną florę jelitową. Witamina C: pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, wspiera własne mechanizmy obronne organizmu. Rozmaryn: zawiera olejki eteryczne, szczególnie aromatyczne. Naturalne składniki: bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zbilansowana: wszystkie ważne składniki odżywcze w zrównoważonych ilościach dla optymalnego wzrostu. Wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 273 zł |
BRIT Fresh Beef Pumpkin Puppy Large 12kg BRIT Fresh Beef Pumpkin Puppy Large 12kg HOLISTYCZNA FORMUŁA WOŁOWIN Erli.plПоскаржитись | 210 zł |
Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints - sucha karma z wołoAkces-markt.pl Поскаржитись | 206 zł |
Karma dla psa BRIT Fresh Puppy&Junior Large Beef Wołowina z dynią 12 kgBrit Fresh to nowa karm holistycznych dla szczeniąt dużych ras, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych skła... щеdników odżywczych.... Avans.plПоскаржитись | 214 zł |
BRIT FRESH Karma sucha wołowina z dynią dla szczeniąt ras dużych 12kg DARMbez przeciwutleniaczy, barwników i sztucznych aromatów
dla psów wszystkich ras
duża zawartość mięsa zoo24.plПоскаржитись | 215 zł |
Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints 12kg | 191 zł |
BRIT Fresh beef with pumpkin puppy large 2 x 12 kg + FLEXI New Comfort L TPełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt ras dużych. Holistyczna receptura na bazie świeżego i suchego mięsa wołowe... щеgo. Duża zawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Odpowiednia zawartość białka i tłuszczu zapewnia energii do codziennych zabaw. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 297 zł |
Karma dla psa BRIT Fresh Puppy&Junior Large Beef Wołowina z dynią 12 kgBrit Fresh to nowa karm holistycznych dla szczeniąt dużych ras, zawierająca dużą ilość świeżego mięsa i innych skła... щеdników odżywczych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 208 zł |
Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints 12kg | 210 zł |
BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints 12kg | 257 zł |
Brit Fresh Beef Puppy Large Growth Joints 12kg Brit Fresh Beef Puppy Large Growth Joints 12kg Podaruj swojemu pupilowi pyszny i zbilansowany posiłek! Brit F... щеresh to karma dedykowana szczeniętom dużych ras, jej skład opracowany został z myślą o zdrowiu, witalności i prawidłowym rozwoju psów. Głównym budulcem karmy jest świeże mięso wołowe , które stanowi doskonałe źródło energii oraz cennych składników odżywczych. Wysoka zawartość owoców, warzyw i ziół uczyni dietę psa niezwykle smaczną oraz bogatą we wszystkie niezbędne witaminy i makroelementy. Karma zawiera naturalne źródła aminokwasów, których zadaniem jest wsparcie stawów i tkanek. Holistyczny skład karmy gwarantuje odpowiednie proporcje składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu pupila. Brit Fresh jest suchą, smaczną i zbilansowaną karmą bez zawartości przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 175 zł |
Brit Fresh Puppy Large, wołowina z dynią - 12 kgKiedy przywitasz w swoim domu szczeniaka, jest wiele rzeczy do nauczenia i odkrycia! Aby upewnić się, że Twój pupil... щеjest dobrze przygotowany do startu w życie, powinieneś karmić go zbilansowanym posiłkiem. Brit Fresh Puppy Large to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt dużych ras o wadze powyżej 30 kg. Ta smakowita karma zawiera dużo świeżej wołowiny, uszlachetnionej aromatycznym rozmarynem, owocami i warzywami. Karma Brit Fresh Puppy Large nie zawiera pszenicy i glutenu, dzięki czemu jest lekkostrawna. Karma dla szczeniąt dostarcza Twojemu czworonogowi mnóstwo witaminy C, która wspiera mechanizmy obronne organizmu oraz probiotyków dla optymalnego trawienia. Brit Fresh Puppy Large z wołowiną i dynią w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt dużych ras od 30 kg. Dużo świeżego mięsa: zawiera wysokiej jakości aminokwasy i białko, wspiera mięśnie. Bez pszenicy i glutenu: lekkostrawne węglowodany z dyni, niski indeks glikemiczny i bogactwo błonnika. Gryka: zawiera wiele witamin, błonnika i minerałów. Probiotyki: wspierają naturalną florę jelitową. Witamina C: pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, wspiera własne mechanizmy obronne organizmu. Rozmaryn: zawiera olejki eteryczne, szczególnie aromatyczne. Naturalne składniki: bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zbilansowana: wszystkie ważne składniki odżywcze w zrównoważonych ilościach dla optymalnego wzrostu. Wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 148 zł |
BRIT Fresh beef with pumpkin puppy large 12 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt ras dużych. Holistyczna receptura na bazie świeżego i suchego mięsa wołowe... щеgo. Duża zawartość mięsa dostarcza aminokwasów pochodzenia zwierzęcego, które dbają o zdrowie stawów i tkanek. Odpowiednia zawartość białka i tłuszczu zapewnia energii do codziennych zabaw. Mieszanka jest aromatyczna, dzięki naturalnym warzywom, owocom, ziołom. Dostarczają one także przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 148 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!