Ціни на Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 кг
від 171 до 340 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: цуценята; молоді; Розмір собаки: великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
3 кг12 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Dog Hypoallergenic JUNIOR Large Breed Lamb 12kg 100-172219 | 199 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb | 243 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z Ryżem 12 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach... ще(od 3. miesiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych. Electro.plПоскаржитись | 260 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Lamb 12kgSpecyfikacja Bez konserwantów Tak Bez soi Tak Forma dawkowania Stały Brak sztucznych barwnik... щеów Tak Bez laktozy Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Waga produktu 12 kg Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wiek zwierzęcia Junior Wielkość psa Duży (20-40 kg) Wielkość psa Duże (40-60 kg) Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Zdrowie ogólne Smak karmy Jagnięcina Bezglutenowe Tak Rasa psa Wszystkie rasy dużych psów Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Bez cukru Tak Zawartość wilgoci 10% Włókna surowe 2,2% Białko 28% Popiół surowy 7% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 150mm Długość 510mm Wysokość 340mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 251 zł |
Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice - sucha karma dla szczeniaka 12kgBrit Care Junior Large Breed Lamb & Rice - sucha karma dla szczeniąt ras dużych Marka Brit została stworzona w 1994... щеw czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice , dla szczeniąt ras dużych od 3 miesiąca do 2 roku życia. Brit Care Puppy Lamb & Rice Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice . Dedykowana jest dla szczeniąt ras dużych od 4 miesiąca do 2 koru życia. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 42% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 28% zawartość surowego białka i 14% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkumę i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 45% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 28% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 199 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed, jagnięcina i ryż - 2 x 12W przypadku psów dużych ras faza wzrostu jest szczególnie długa i wymaga zbilansowanej diety wspierającej optymalny... щеrozwój. Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed jagnięcina i ryż to kompletna karma dla młodych psów dużych ras, odpowiednia do codziennego żywienia dla psów do drugiego roku życia. Karma sucha posiada hipoalergiczną recepturę z tylko jednym źródłem białka zwierzęcego. Karma Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed, jagnięcina i ryż wzbogacona jest o olej z łososia, który wnosi cenne kwasy tłuszczowe omega-3. Karma zawiera również wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 340 zł |
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Lamb 12kg Brit Care Hypoallergenic Junior Large Lamb 12kg Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb – sucha karma d... щеla psa - 12 kg Nowość w sklepie KrakVet – nowa odsłona zdrowych karm dla psa Brit Care ! Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb to pełnoporcjowa sucha karma przygotowana specjalnie dla szczeniąt i młodych psów dużych ras (o wadze powyżej 25 kg, od 3. miesiąca życia do 2 lat). Hipoalergiczna, łatwo przyswajalna i lekkostrawna formuła Brit Care Hypoallergenic została opracowana z myślą o potrzebach psów borykających się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Brit Care karma dla psa z jagnięciną i ryżem zapewnia młodemu psu wszystkie wartości odżywcze niezbędne w jego codziennej diecie z uwzględnieniem potrzeb dużych ras, a także wrażliwych, rozwijających się młodych organizmów. Minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na karmę oraz wspiera odporność dzięki modelowi diety L.I.D. (limited ingredient diet), co oznacza ograniczoną liczbę starannie wyselekcjonowan Erli.plПоскаржитись | 204 zł |
Brit Care Pies 12kg Junior Large Lamb HypoallergenicBrit Care Pies 12kg Junior Large Lamb Hypoallergenic
Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 300 zł |
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - sucha karma dla psa - 1Akces-markt.pl Поскаржитись | 230 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z Ryżem 12 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach... ще(od 3. miesiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.... Avans.plПоскаржитись | 260 zł |
BRIT Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb Karma hipoalergicznaBRIT Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb Karma hipoalergiczna dla psów 12k... щеg
Hipoalergiczna receptura z Jagnięciną i ryżem dla młodych psów (3 miesiące – 2 lata) dużych ras (powyżej 25 kg).
- ZDROWY WZROST
- TROSKA O STAWY I CHRZĄSTKI
- KSZTAŁTOWANIE ODPORNOŚCI
- POMOC DLA INTENSYWNIE ROSNĄCEGO ORGANIZMU
Pełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. miesiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg).
Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.
Formuła jest polecana w szczególności psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, z tendencjami do rozwoju alergii pokarmowych i o specjalnych wymaganiach żywieniowych.
Wzbogacenie probiotykami dba o modulację prawidłowej flory bakteryjnej jelit, bezpośrednio wpływającą na odporność rosnącego organizmu.
Dodatek ostropestu plamistego wspomaga funkcjonowanie wątroby, metabolizm i oczyszczanie organizmu z toksyn.
Zawartość chrotektorów pomaga zapewnić zdrowy rozwój stawów, kości oraz chrząstek, a zrównoważony poziom białka i tłuszczu dba o wsparcie stabilnego wzrostu młodego psa dużej rasy.
SKŁAD: dehydra zoo24.plПоскаржитись | 199 zł |
Brit Brit Care dog hypoallergenic junior large breed lamb hipoalergiczna kBRIT Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb Karma hipoalergiczna dla psów 12kg Hipoalergiczna receptura z... щеJagnięciną i ryżem dla młodych psów (3 miesiące – 2 lata) dużych ras (powyżej 25 kg). ZDROWY WZROST TROSKA O STAWY I CHRZĄSTKI KSZTAŁTOWANIE ODPORNOŚCI POMOC DLA INTENSYWNIE ROSNĄCEGO... Bee.plПоскаржитись | 195 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 12kg | 234 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed z jagnięciną 12 kgPełnoporcjowa karma dla psów. Hipoalergiczna receptura Jagnięcina i ryż dla młodych psów (3 miesiące – 2 lata) duży... щеch ras (powyżej 25 kg).
Funkcjonal Fera.plПоскаржитись | 185 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z Ryżem 12 kg 100-172219Pełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach... ще(od 3. miesiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 185 zł |
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Lamb 12kg | 267 zł |
BRIT CARE Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 12kg | 228 zł |
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Jagnięcina / Lamb 12kg | 250 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed, jagnięcina i ryż - 12 kgW przypadku psów dużych ras faza wzrostu jest szczególnie długa i wymaga zbilansowanej diety wspierającej optymalny... щеrozwój. Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed jagnięcina i ryż to kompletna karma dla młodych psów dużych ras, odpowiednia do codziennego żywienia dla psów do drugiego roku życia. Karma sucha posiada hipoalergiczną recepturę z tylko jednym źródłem białka zwierzęcego. Karma Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed, jagnięcina i ryż wzbogacona jest o olej z łososia, który wnosi cenne kwasy tłuszczowe omega-3. Karma zawiera również wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 171 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Lamb 12kg | 234 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!