Ціни на акустичну систему Audioengine A2+
Відео 27Фото 17 | від 1 399 до 1 507 zł Розміщення: полична; Тип: активна; Кількість каналів: комплект 2.0; Кількість динаміків: 2; Кількість смуг: 2; Сумарна потужність (Вт): 30; Загальний частотний діапазон (Гц): 65 – 22000; RCA; mini-Jack (3.5 мм); USB-порт; Bluetooth: v 5.0; Підтримка aptX; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna AudioEngine A2+ BT 30 W | 1 507 zł |
AUDIOENGINE A2+ Black zestaw stereo bluetooth aptX DAC USB czarne | 1 489 zł |
Audioengine A2+ BT red Głosniki Aktywne Bluetooth +9 sklepów - przyjdź prz | 1 490 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE A2+ Czerwony (2 szt.) | Bezpłatny transport | 1 399 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE A2+ Czarny (2 szt.) | Bezpłatny transport | 1 399 zł |
AUDIOENGINE A2+ Red zestaw stereo bluetooth aptX DAC USB czerwone | 1 489 zł |
Audioengine A2+ BT white Głosniki Aktywne Bluetooth +9 sklepów - przyjdź p | 1 490 zł |
Audioengine A2+ BT black Głosniki Aktywne Bluetooth +9 sklepów - przyjdź p | 1 490 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE A2+ Czarny (2 szt.) | Bezpłatny transport | 1 400 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE A2+ Czerwony (2 szt.) | Bezpłatny transport | 1 490 zł |
Audioengine A2+ BT Czarne para - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 1 399 zł |
Audioengine A2+ BT Czerwone para - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 1 490 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!