Ціни на ACANA Wild Prairie 2.27 кг
від 80 до 144 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2.27; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Wild Prairie Dog Regionals - 2 kg BR54021 | 99 zł |
Acana Wild Prairie Highest Protein 2 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS & LIFE STAGES Every ACANA® recipe is thoughtfully crafted from start to finish with premium... щеingredients. With the highest protein offering in ACANA pet foods, our ACANA Highest Protein Wild Prairie® Recipe is rich with 70%1 quality animal ingredients like free-run2 chicken and turkey, wild-caught and sustainably farmed fish, balanced with 30%3 fruits, vegetables, and botanicals, many delivered daily. Artificial colours, flavours or preservatives are never added in our kitchen. Our premium ingredients come from a curated group of farmers, ranchers and fishers weve known and trusted for decades, and we approach every batch with an unsurpassed commitment to safety and quality. The result is a protein-rich, nutritious, and delicious dog food to help them live a healthy, happy life. First THREE ingredients are fresh or raw chicken and turkey, making this recipe nutrient-dense, with our highest protein offering. Includes fresh or raw vegetables & fruit like collard greens, whole pumpkin, butternut squash, carrots, apples, and pears, all nutritious and high in fibre. No added grain ingredients4, soy, corn, wheat or tapioca. Coated with freeze-dried chicken and liver for a delicious taste your dog will crave. Crafted in the Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plПоскаржитись | 144 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA122Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa Kanadyjska marka ACANA produkuje swoje karmy, przy wykorzyst... щеaniu jedynie z jakościowych i regionalnych produktów. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Wild Prairie Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Wild Prairie Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Wild Prairie , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 95 zł |
Acana Wild Prairie Dog 2kg | 105 zł |
Acana Acana Wild Prairie Dog 2 kg - sucha karma dla psów 2kg | 85 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 2 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia. Pokarm charakteryzuje się wy... щеsoką jakością użytych produktów, co zwiększa jej przyswajalność. Receptura została stworzona z myślą o przystosowaniu psów do pobierania i trawienia określonego pokarmu. Dla drapieżników najbardziej wartościowe jest białko pochodzenia zwierzęcego, najlepiej pochodzące z paru źródeł, jego wysoki poziom, a niski poziom węglowodanów. Gwarantuje to szybkie dostarczenie wszystkich składników odżywczych i mineralnych najlepiej trawionych przez psy. Skład karmy oparty jest na mięsie z kurczaka, indyka, podrobach oraz rybach - aromatycznych śledziach, pstrągach, sandaczach, a także całych jajach. Taka różnorodność zapewnia dostarczenie wszystkich substancji potrzebnych do prawidłowego wzrostu. Wysoka zawartość białka pochodzenia zwierzęcego wspomaga regenerację, a także budowę masy mięśniowej, kośćca i stawów. Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oleju z łososia są dobrze przyswajane i wspomagają pracę serca i mózgu. Dodatek do karmy owoców, warzyw i ziół poprawia jej smakowitość i aromatyczność. Jabłka, dynia, żurawina, borówka dostarczają naturalnych witamin i przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 85 zł |
ACANA Wild Prairie 2 kgPsy każdej rasy jedzą mięso. Są one dlatego stworzone do spożywania urozmaiconego, zróżnicowanego pożywienia z dużą... щеilością świeżego mięsa i mniejszą zawartością owoców, warzyw i roślin leczniczych. Karma Acana Wild Prairie oferuje w swoim składzie dużą ilość świeżego mięsa kurczaka i indyka z wolnego wybiegu, a także całe świeże jaja z ferm położonych w pobliżu zakładu produkcyjnego w kanadyjskiej prowincji Alberta. Ponadto w skład karmy wchodzą poławiane w naturalnym środowisku, w krystaliczne czystych jeziorach w Kanadzie sandacz i pstrąg oraz owoce i warzywa ze słonecznej doliny Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej. Acana jest produkowana wyłącznie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 110 zł |
Acana Highest Protein Wild Prairie Dog 2kg | 85 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 2kg | 91 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog 2kg | 80 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 2kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 91 zł |
Acana Highest Protein Wild Prairie Dog 2kg | 96 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!