Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Відео 17 |
Team Group TED38G1600C1101 1333 МГц CL9 1600 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 8GB 1600MHz | 76 zł |
Pamięć TeamGroup Elite, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL11 (TED38G1600C1101) | 83 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 8GB 1600MHz TED38G1600C1101 | 76 zł |
Pamięć DIMM DDR3 TEAM GROUP TED38G1600C1101, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 79 zł |
Відеоогляди
Модификації Team Group Elite DDR3 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1333C901 | від 170 zł | 3 пропозиції | ||
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101 | від 76 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →