Велоліхтар Sigma Aura 60 USB
Фото 5 |
Sigma Aura 60 USB |
|
Освітленість фари - 45 люкс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Aura 60 USB
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Sport Uniseks Przednie Światło Rowerowe Czarne 17750 | 185 zł |
Sigma Zestaw Lampek Aura 60 Usb + Nugget Ii | 247 zł |
Sigma Aura 60 USB Headlight 17700 | 170 zł |
Sigma lampka rowerowa przednia aura 60 usb 17700 | 172 zł |
Sigma Sigma Aura Black 60 lux Oświetlenie rowerowe Black 17750 | 220 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →