Велошина Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x1.4
Фото 5 |
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x1.4 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x1.4
Ціни на Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x1.4 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 26x1.75 | від 130 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 26x2.0 | від 139 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 27.5x2.15 | від 170 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 27.5x2.35 | від 173 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x1.75 | від 143 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x2.0 | від 143 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 28x2.15 | від 160 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 700x35C | від 130 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard 700x38C | від 123 zł | 3 пропозиції |