Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ (SDSQUNI-256G-GN6MA)
Відео 8 |
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra Android microSDXC 256 GB 150 MB/s A1 C | 85 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD-card - 150MB - 256GB | 92 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 150MB/s A1 + Adapter SD SFSANMD256AC150 | 108 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB + Adapter | 85 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB Android 150MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC- | 89 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 ГБ | від 45 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 ГБ | від 48 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 ГБ | від 109 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 ГБ | від 80 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →