Корм для собак Royal Canin Hepatic Dog 2 кг
Royal Canin Hepatic Dog 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Hepatic Dog 2 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota ROYAL CANIN Hepatic 2 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby w przypad... щеku jej przewlekłej niewydolności. Wysokiej jakości białko, umiarkowany poziom białka, które jednak charakteryzuje się wysoką jakością oraz wysoki poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych. Electro.plПоскаржитись | 150 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Hepatic 2 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby w przypad... щеku jej przewlekłej niewydolności. Wysokiej jakości białko, umiarkowany poziom białka, które jednak charakteryzuje się wysoką jakością oraz wysoki poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych... Avans.plПоскаржитись | 150 zł |
Royal Canin Hepatic - sucha karma dla kota 2 kg RCVK192Royal Canin Hepatic - sucha karma dla kota Royal Canin Hepatic sucha karma dla kota - produkt od Royal Canin. Marka od kilkud... щеziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów Royal Canin Hepatic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hepatic jest przeznaczona dla dorosłych kotów, które mają problem z wątrobą. Karma została opracowana aby wspierać funkcje wątroby w jej przewlekłej niewydolności oraz ograniczyć gromadzenie się w niej miedzi. W związku z tym, że wątroba pełni niezwykle ważne funkcje, jej prawidłowe działanie warunkuje zdrowie całego organizmu. RC Hepatic zawiera umiarkowany poziom białka, co korzystnie wpływa na funkcje wątroby w przypadku niewydolności. Aby dostarczyć do organizmu wszelkie niezbędne składniki pokarmowe, białko użyte w karmie posiada wyjątkową strawność oraz przyswajalność. Dodatkowo wysoki poziom energii pozwala zmniejszyć objętość posiłku i odciążyć jelita. Szczególnie istotny przy niewydolności wątroby jest poziom miedzi w pożywieniu. Dlatego w RC Hepatic jej poziom jest bardzo niski, co pomaga zminimalizować odkładnie się tego pierwiastka w komórkach wątroby. Również specjalnie dobrane antyoksydanty chronią cały organizm. Inne produkty dla kotów, które cierpią na dolegliwości wątrobowe - Kot - Wątroba Główne cechy Royal Canin Hepatic odpowiedni poziom białka wysoka strawność składników niski poziom miedzi wysoki poziom energii antyoksydanty. Zalety karmy Royal Canin Hepatic wspomaga funkcje wątroby pomaga chronić komórki wątroby zapobiega odkładaniu miedzi w komórkach wątroby niweluje skutki stresu antyoksydacyjne Miskakarmy.plПоскаржитись | 145 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Hepatic - 2 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... щеregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Zbilansowana, kompletna karma dietetyczna przeznaczona specjalnie dla kotów z przewlekłą niewydolnością wątroby: Royal Canin Veterinary Feline Hepatic została opracowana specjalnie w celu wsparcia funkcji wątroby u kotów. Charakteryzuje się zbilansowanym składem, który jest dostosowany do specjalnych potrzeb żywieniowych Twojego kota z chorobą wątroby. Karma Royal Canin Veterinary Feline Hepatic ma formułę wysokoenergetyc Zooplus.plПоскаржитись | 110 zł |
ROYAL CANIN Veterinary HEPATIC 2 kgROYAL CANIN® Hepatic dla prawidłowego funkcjonowania wątroby Twojego kotaROYAL CANIN® Hepatic to zbilansowana i bogata w skła... щеdniki odżywcze karma opracowana specjalnie w celu wspierania naturalnej funkcji wątroby u kotów z przewlekłą niewydolnością wątroby. Odpowiednia zawartość białka Receptura o dostosowanej zawartości białka z wysokiej jakości źródeł wspomaga zdrową pracę wątroby. Niska zawartość miedzi Karma została celowo opracowana z niską zawartością miedzi, aby zminimalizować gromadzenie się miedzi w komórkach wątroby kota. Wysoka wartość energetyczna Karma ta ma wysoką wartość energetyczną i dlatego może być podawana w mniejszych ilościach. Odciąża układ trawienny kota. Indeks S/O Karma ta tworzy również środowisko moczowe, które utrudnia tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 103 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: свинина, птиця, свиняча печінка, кукурудза, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок птиці, жири, мінерали, глютен, соєва олія, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, білок птиці та свинини, борошно, пшениця, рослинні волокна, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 338 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: білок птиці та свинини, кукурудза, глютен, борошно, ячмінь, рис, жири, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Показання:
- Хвороби печінки
- Хронічний гепатит
- Порто-кавальне шунтування
- Печінкова енцефалопатія
- Печінкова недостатність
- Порушення метаболізму міді
- Піроплазмоз
- Вагітність, лактація, зростання
- Панкреатит (в т. ч. перенесений раніше)
- Гіперліпідемія
Модификації Royal Canin Hepatic Dog
Ціни на Royal Canin Hepatic Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hepatic Dog 1.5 кг | від 47 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Hepatic Dog 2 кг | від 103 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Hepatic Dog 6 кг | від 246 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Hepatic Dog 7 кг | від 215 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Hepatic Dog 12 кг | від 313 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 163 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик