Корм для кішок Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg
Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Hair & Skin Care 4kgBalanced and complete feed for adult cats - Recommended to support a healthy skin and coat. Proshop.plПоскаржитись | 246 zł |
Karma sucha dla kotów ROYAL CANIN Hair&Skin Care, 4 kgKarma ROYAL CANIN Hair & Skin Care zawiera unikalny kompleks składników odżywczych, sprzyjający wzmocnieniu bariery skórnej.... щеWysokiej jakości białka, w tym s... EmpikПоскаржитись | 178 zł |
ROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierśćROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra. Karma zawiera kwasy tłuszczowe ome... щеga 3 i omega 6, mające korzystny wpływ na zdrowie skóry i stan sierści. Olej sojowy i z ogórecznika (bogaty w kwas gamma-linolenow Miskakarmy.plПоскаржитись | 256 zł |
Royal Canin Hair & Skin Care - 4 kgSierść jest zwierciadłem zdrowia kota. Zmiany w połysku, gęstości i kolorze mogą być oznakami niedoborów w diecie. Suchej sie... щеrści często towarzyszy łupież. Niedostateczna podaż niektórych składników odżywczych może prowadzić do wypadania włosów, opóźnionego linienia i utraty koloru. Karma Royal Canin Hair Skin Care została specjalnie opracowana, aby wspierać pielęgnację skóry i sierści kota. Ważne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, w tym GLA, EPA i DHA, mogą przyczynić się do lśniącej sierści. Jednocześnie specjalny koktajl witaminowy w tej formule może wspierać normalną funkcję barierową skóry, która chroni kota przed wpływami środowiska. Royal Canin Hair Skin Care ma udowodnione działanie*: ponad 90% właścicieli kotów zauważyło dobrą jakość skóry i sierści już po 3 tygodniach podawania tej karmy (*badanie wewnętrzne Royal Canin). Royal Canin Hair Skin Care w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych kotów. Ekskluzywny kompleks składników odżywczych: specjalna formuła wspierająca skórę i sierść. Idealne pożywienie: specjalny rozmiar krokietów zachęca do intensywnego żucia, a tym samym może sprzyjać higienie zębów i jamy ustnej. Udowodnione rezultaty: już po 3 tygodniach (badanie wewnętrzne Royal Canin). Lśniąca sierść: soja, ogórecznik i oleje rybne dostarczają kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Normalna funkcja bariery skórnej: wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 184 zł |
ROYAL CANIN Hair & Skin Care 4 kgDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Gama karm ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition obejmuje specjalnie dostosowane... щеdiety, które uwzględniają typowe wrażliwości kotów.Stan skóry i sierści kota jest dobrym wskaźnikiem jego ogólnego stanu zdrowia. Zdrowa sierść powinna być lśniąca i gładka. Nadmierna pielęgnacja lub drapanie może naruszyć barierę ochronną skóry i spowodować jej uszkodzenie.Kar Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 160 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, олії і жири, молюски і ракоподібні, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: ізолят рослинних білків, дегідратоване м'ясо риби, злаки, жири, суперпреміум
від 62 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
Модификації Royal Canin Hair and Skin Care
Ціни на Royal Canin Hair and Skin Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hair and Skin Care 400 g | від 26 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 2 kg | від 86 zł | 15 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg | від 160 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg | від 277 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 162 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м’ясо, овочі, фрукти, суперпреміум