Корм для собак Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 6 кг
Відео 1Фото 2 |
Закрити
Шапка
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 6 кг
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Veterinary Diet Canine Gastro Intestinal LPełnoporcjowa dietetyczna karma o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelit EmpikПоскаржитись | 172 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat 6 kgKarma ROYAL CANIN Gastrointestina Electro.plПоскаржитись | 184 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Gastrointestinal Low Fat - 6 kgZalety karmy Royal Canin Veterinary Canine Gastrointestina Zooplus.plПоскаржитись | 176 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Diet Gastro Intestinal Low Fat 6 kgRoyal Canin Gastrointestina Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 152 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat 6 kgKarma ROYAL CANIN Gastrointestina Avans.plПоскаржитись | 184 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 9 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 132 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, молоко, жири, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни
Відеоогляди
Свідчення:
- Гостра і хронічна діарея
- Гострий та хронічний панкреатит
- Гіперліпідемія
- Лімфангіектазія – ексудативна ентеропатія
- Проліферація бактерій в тонкому кишечнику
- Екзокринна недостатність підшлункової залози
- Вагітність та лактація
Модификації Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat
Ціни на Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 1.5 кг | від 44 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 6 кг | від 152 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 12 кг | від 288 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик