Корм для собак Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 12 кг
Відео 1Фото 2 |
Закрити
Шапка
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 12 кг
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat 12 kgROYAL CANIN Gastrointestina Electro.plПоскаржитись | 420 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat 12 kgROYAL CANIN Gastrointestina Avans.plПоскаржитись | 420 zł |
Sucha Karma Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat LF22, dla Psów, 12 kg ROYAL CANIN Dog Gastro Intestinal Low Fat 12kg - Karma Dla Psów z Zaburzeniami Żołądkowo-Jelit Erli.plПоскаржитись | 329 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Gastrointestinal Low Fat - 2 x 12 kgZalety karmy Royal Canin Veterinary Canine Gastrointestina Zooplus.plПоскаржитись | 615 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Diet Gastro Intestinal Low Fat 12 kgRoyal Canin Gastrointestina Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 288 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, жири, кукурудза, білок птиці, буряковий жом, глютен, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 351 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, кукурудзяне та пшеничне борошно, жири, яєчний порошок, глютен, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, кукурудзяне борошно, тваринні жири, кукурудзяна клейковина, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Свідчення:
- Гостра і хронічна діарея
- Гострий та хронічний панкреатит
- Гіперліпідемія
- Лімфангіектазія – ексудативна ентеропатія
- Проліферація бактерій в тонкому кишечнику
- Екзокринна недостатність підшлункової залози
- Вагітність та лактація
Модификації Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat
Ціни на Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 1.5 кг | від 44 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 6 кг | від 152 zł | 18 пропозицій | ||
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat 12 кг | від 288 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 318 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум