Корм для кішок Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg (25570200R0)
Відео 1Фото 21 |
Закрити
Шапка
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg (Sucha karma dla dorosłych kotów brytyjskich krótkowłosych powyżej 12 miesiąca życia. Odżywia stawy, kości i układ serca. Poma... щеga utrzymać masę mięśniową kota. Zapobiega chorobom układu moczowego i kamicy nerkowej. Utrzymuje zdrowo wyglądającą skórę i typowo gęstą sierść. Duża krokieta jest zakrzywiona i dostosowana do szerokich szczęk, co ułatwia chwytanie i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plПоскаржитись | 97 zł |
Karma dla kotów ROYAL CANIN British Shorthair Adult, 2 kg.pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Royal Canin British Shorthair karma sucha dla kotów dorosłych rasy brytyjsSucha karma dla dorosłych kotów rasy British Shorthair. Karma została opracowana specjalnie dla kotów dorosłych powyżej 1 r... щеoku życia, rasy brytyjski krótkowłosy. Ze względu na mocną budowę ciała kotów brytyjskich, poziom białka w karmie został ustalony tak, aby zapewnić utrzymanie masy mięśniowej. Receptura została także wzbogacona o L-karnitynę, która umożliwia lepsze wykorzystanie rezerw tłuszczowych. Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA-DHA) sprzyja ochronie kości i struktur stawowych, pozwalając na zachowanie normalnego poziomu aktywności, bez odczuwania dyskomfortu. Ponadto specjalna kompozycja soli mineralnych wspomaga prawidłową pracę serca. Dzięki dodatkowi tauryny (aminokwas), kwasów tłuszczowych EPA i DHA oraz specjalnej kompozycji soli mineralnych, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult wspomaga prawidłową pracę mięśnia sercowego. Unikalny kształt krokieta dostosowany jest do wielkości szczęk kotów brytyjskich krótkowłosych. Wielkość i wygięty kształt krokieta ułatwia chwytanie i zachęca do rozgryzania karmy, co sprzyja higienie jamy ustnej. Mając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult jest dostępna także w formie kawałków w smakowitym sosie. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 144 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult - 2 kgKot brytyjski krótkowłosy – kot domowy inny niż wszystkie. Ten potężny łowca o szlachetnych rysach urzeka spokojnym usposobie... щеniem i niekończącymi się pokładami cierpliwości. Oprócz krępej budowy ciała jego znakiem rozpoznawczym jest gęsta sierść i muskularna postura. Royal Canin British Shorthair Adult to karma sucha dopasowana specjalnie do potrzeb przedstawicieli tej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej zawartości białka i wysokiej zawartości L-karnityny karma wspomaga idealne umięśnienie Twojego kota brytyjskiego krótkowłosego. Jednocześnie ważne składniki, takie jak glukozamina i chondroityna, przyczyniają się do zachowania przez zwierzę zdrowych i silnych kości i stawów – stosownie do masywnej budowy ciała. Kot brytyjski krótkowłosy wykazuje tendencje do zachorowania na dziedzicznie uwarunkowaną chorobę serca – kardiomiopatię przerostową, dlatego karma Royal Canin British Shorthair Adult dostarcza Twojemu kotu zbilansowaną ilość tauryny, przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 86 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 2 kgDlaczego krótkowłose koty brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Koty brytyjskie krótkowłose (British shorthair) mają si... щеlne i muskularne ciało. Aby utrzymać ich siłę i kondycję, potrzebują odpowiednich substancji odżywczych. ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Ze względu na mocną budowę kotów brytyjskich krótkowłosych, zawartość białka w karmie ROYAL CANIN British Shorthair Adult została tak dostosowana, aby pomagała utrzymać masę mięśniową kotów brytyjskich krótkowłosych. Karma jest również wzbogacona o L-karnitynę – składnik odżywczy wspomagający metabolizm tłuszczów. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) zapewniają zdrowe kości i stawy – dzięki temu kot brytyjski krótkowłosy może utrzymać prawidłową aktywność. Dzięki zawartości tauryny (aminokwasów) oraz kwasów tłuszczowych EPA i DHA ROYAL CANIN British Shorthair Adult przyczynia się do utrzymania właściwej pracy serca kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowana, zbilansowana zawartość minerałów wspomaga funkcje dróg moczowych kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowane krokiety ROYAL CANIN British Shorthair Adult są dostosowane do szerokich pyszczków kotów brytyjskich krótkowłosych. Duże krokiety w kształcie łuku ułatwiają przyjmowanie pokarmu i zachęcają do intensywnego żucia, co wspomaga higienę zębów i jamy ustnej. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu Aby zaspokoić indywidualne upodobania kotów brytyjskich krótkowłosych, ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest również dostępna w postaci karmy mokrej w sosie. Jeśli wprowadzasz żywienie mieszane, musisz przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych, aby Twój krótkowłosy kot brytyjski otrzymywał właściwą ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN British Shorthair Adult zapewni Twojemu kotu wartościową i zbilansowaną dietę. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 81 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості корму для кішок Royal Canin British Shorthair 34 2 kg:
- Підходить також кішкам порід скоттиш-фолд, скоттиш-страйт
Модификації Royal Canin British Shorthair Adult
Ціни на Royal Canin British Shorthair Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Adult 400 g | від 19 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg | від 79 zł | 22 пропозиції | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg | від 135 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg | від 281 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, турбота про зуби, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: ізолят рослинних білків, дегідратоване м'ясо риби, злаки, жири, суперпреміум