Пилосос
Rowenta Swift Power Cyclonic RO 2933
Фото 6 |
Rowenta Swift Power Cyclonic RO 2933 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rowenta Swift Power Cyclonic RO 2933
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rowenta Kompaktowy bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic 12 L Szczotka | 389 zł |
Odkurzacz podłogowy Rowenta Swift Power Cyclonic RO2933EA Czarny/Czerwony | 440 zł |
Rowenta Swift Power Cyclonic Vacuum Cleaner Posrebrzany RO2933EA | 597 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →