Мотошина Pirelli Scorpion Trail II 100/90 -19 57V
Відео 10 |
Pirelli Scorpion Trail II 100/90 -19 57V 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 18 " 56 V 100/90 B 19 " 57 V 100/90 B 21 " 54 V 100/90 R 19 " 57 V 110/80 B 19 " 110/80 R 19 " 59 V 59 V 110/80 R 19 " 69 V 120/70 B 17 " 58 W 120/70 B 19 " 60 V 120/70 B 19 " 120/70 R 17 " 60 W 58 W 120/70 R 19 " 60 V 120/70 R 19 " 60 W 130/80 B 17 " 130/80 R 17 " 65 V 65 V 140/80 B 17 " 140/80 R 17 " 69 V 69 V 150/70 B 17 " 69 V 150/70 B 18 " 150/70 R 17 " 70 V 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 B 17 " 160/60 R 17 " 69 W 69 W 170/60 B 17 " 72 V 170/60 B 17 " 170/60 R 17 " 72 W 72 V 170/60 R 17 " 72 W 180/55 B 17 " 180/55 R 17 " 73 W 73 W 190/55 B 17 " 190/55 R 17 " 75 W 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Trail II 100/90 -19 57V
Ціни на Pirelli Scorpion Trail II 100/90 -19 57V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Trail II 90/90 -21 54V | від 527 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 110/80 R19 59V | від 523 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R17 58W | від 599 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R19 60V | від 518 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R19 60W | від 533 zł | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 130/80 R17 65V | від 553 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 140/80 R17 69V | від 659 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Trail II 150/70 R17 69V | від 632 zł | 8 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W | від 589 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 R17 72V | від 654 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 R17 72W | від 676 zł | 16 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 180/55 R17 73W | від 418 zł | 8 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Trail II 190/55 R17 75W | від 879 zł | 6 пропозицій |