Фотоапарат Panasonic DC-S5 kit 20-60
Відео 17Фото 8 |
Топова бездзеркальна камера з портфоліо Panasonic, озброєна повнокадровим датчиком зображення з роздільною здатністю 24 МП. Сенсор закріплюється на рухомий стабілізуючої майданчику, що забезпечує компенсацію зсувів «тушки» фотоапарата по 5 осях. Його ефективність оцінюється можливістю виграти до 5 стопів витримки або експозиції з нестабілізованою оптикою і до 6.5 ступенів в режимі Dual I.
S. матриця Panasonic DC-S5 відпрацьовує нативний діапазон ISO від 100 до 51200 одиниць. Бездзеркалка знімає фото в темпі 7 к/с, записує 10-бітне відео 4:2:2 в роздільній здатності 4К при 60 к/с з кадруванням 1.5 х і профілями V-Log/V-Gammut (або з повної ширини сенсора, але вже з фреймрейтом 24/30 к/с). Відеооператори оцінять наявність на борту камери роз'ємів для підключення мікрофона і навушників.
Для зберігання відзнятого матеріалу передбачається два слоти під картки SD типу UHS-II. Модель оснащується OLED-видошукачем, 3-дюймовим сенсорним екраном зі ступенями свободи по всіх осях, бездротовими адаптерами Wi-Fi, Bluetooth і NFC. На одному заряді акумулятора марки DMW-BLK22 фотоапарат здатний відзняти близько 440 кадрів. В якості китового об'єктива для фотокамери часто пропонується універсальний зум з набором фокусних відстаней 20-60 мм і «плаваючою» світлосилою f/3.5-5.6.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic DC-S5 kit 20-60
Усі ціни 30 →PANASONIC LUMIX S5 24-105mm f/4 DC-S5EME-K | 11 240 zł |
Panasonic Lumix DC-S5M2K - digital camera 20-60mm F3.5-5.6 lens | 11 051 zł |
Panasonic Aparat Fotograficzny Dc-S5M2Ke Korpus + Obiektyw Czarny | 10 099 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic LUMIX S DC-S5M2 + LUMIX S 20–60 mm, F3,5–5,6 AF- | 11 535 zł |
Panasonic DC-S5M2K: Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy DC-S5M2 + obi | 10 099 zł |
Модификації Panasonic DC-S5
Ціни на Panasonic DC-S5 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 kit 20-60 | від 5 854 zł | 30 пропозицій | ||
Panasonic DC-S5 body | від 4 999 zł | 4 пропозиції |