Ручна лійка Omnires ARMANCE-RCR
Фото 6 |
Omnires ARMANCE-RCR |
|
Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень. З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ARMANCE-RCR
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Słuchawka prysznicowa Omnires Armance chrom połysk ARMANCE-RCR | 179 zł |
Słuchawka Prysznicowa Armance Omnires Armance-Rgl | 207 zł |
Słuchawka prysznicowa OMNIRES Armance-R Miedź antyczna | 208 zł |
Słuchawka prysznicowa Omnires Armance miedź antyczna (ORB) ARMANCE-RORB | 208 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →