Смартфон Nokia XR20 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 32Фото 10 |
Перший захищений смартфон компанії HMD Global став гідним наступником легендарних трубок під брендом Nokia, які не дарма називали горіхоколами. На противагу крихким сучасним пристроям, модель розрахована на тривалий термін служби і екстремальне використання. Вона розроблена відповідно до армійського стандарту MIL-STD-810H і має водозахист IP68. Це означає, що смартфон не боїться занурень під воду, подряпин, падінь на тверді поверхні і піску — його навіть можна мити водою з милом! Це відмінний варіант для важкого виробництва або активного дитини, який любить грати на дитячому майданчику або в пісочниці.
У той же час Nokia XR20 не виглядає масивним і габаритним, як більшість захищених гаджетів, хоча рамки навколо екрану все ж є (хоч і не дуже великі), а товщина корпусу складає 10.6 мм. На тривалу службу розрахована і «начинка» моделі — точніше, чистий Android без громіздких оболонок і нав'язливої реклами з гарантованими 3-річними оновленнями операційної системи і щомісячними патчами безпеки протягом 4 років.
В іншому, смартфон являє собою скромний апарат з характеристиками на середньому рівні. В оснащення входять 6.67-дюймовий IPS дисплей, захищений міцним склом Gorilla Glass Victus і розпізнає дотики рук в рукавичках, процесор Qualcomm Snapdragon 480, що підтримує роботу в мережах п'ятого покоління, 6/128 ГБ пам'яті, NFC-чип, сканер відбитків пальців, розташований збоку, і акумулятор ємністю 4630 мАгод. Останній забезпечує кілька днів автономної роботи і підтримує не тільки швидку зарядку потужністю 18 Вт, але ще і бездротову зарядку на 15 Вт. Виробник не поскупився і залишив і слот для карти пам'яті microSD (правда, гібридний), і 3.5 мм аудіороз'єм. Для зйомки фото і відео призначені подвійна основна камера (48+13 МП) з оптикою ZEISS і 8-мегапіксельна фронталка.
Купити Nokia XR20 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 11 →Nokia XR20 Smartfon 4 GB/64 GB niebieski | 2 399 zł |
Nokia XR20 5G 64GB/4GB - Granite | 1 374 zł |
Smartfon Nokia XR20 5G 4/64GB Szary (NOXR20-GREY64) | 1 342 zł |
Nokia XR20 4/64GB Niebieski | 1 296 zł |
Nokia XR20 Dual SIM 4/64GB Niebieski | 1 294 zł |