Сковорідка Maestro Elite MR1224-28 28 см
Фото 8 |
Maestro Elite MR1224-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1224-28 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Profesjonalna MR 1224-28 cm | 316 zł |
Patelnia Maestro MR-1224-28 28 cm | 169 zł |
Patelnia Profesjonalna MR 1224-28 cm | 275 zł |
Patelnia Maestro 28cm | 316 zł |
Patelnia profesjonalna, Maestro, 28cm, indukcja, stal | 157 zł |
Модификації Maestro Elite MR1224-28
Ціни на Maestro Elite MR1224-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1224-24 24 см | від 149 zł | 2 пропозиції | ||
Maestro Elite MR1224-26 26 см | від 154 zł | 6 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1224-28 28 см | від 157 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →