Мийка високого тиску Karcher K 7 Premium Smart Control Home (1.317-233.0)
Фото 12 |
Karcher K 7 Premium Smart Control Home |
|
Компактна, маневрена і легка мийка високого тиску. Це професійна модель, здатна ефективно і при цьому гранично акуратно боротися з будь-якими видами забруднень. Максимальний напір струменя досягає 180 бар, чого вистачить для усунення навіть глибоко в'ївся і засохлої бруду. Пристрій використовує підключення до проточного водопроводу, але може також здійснювати забір води і з зовнішньої ємності.
З'єднання з садовим шлангом через адаптер 3/4". Вбудований резервуар для води відсутній, що зробило модель гранично легкою, компактною і маневреною. Мийка високого тиску Karcher K 7 Premium Smart Control Home може використовувати для чищення миючу хімію. У комплекті передбачений миючий пістолет Smart Control з власним РК-дисплеєм і багатофункціональна насадка Multi Jet 3 в 1.
Є функція Boost, що дозволяє на короткий час максимально збільшити інтенсивність роботи пристрою. Мийка комплектується 10-метровим шлангом високого тиску, при цьому передбачена зручна система змотування. Для підключення шланга і пістолета використовується фіксатор Quick Connect. Дану модель можна синхронізувати зі смартфоном через Bluetooth, після чого фірмовий додаток Kärcher Home & Garden дасть слушні поради по збірці і експлуатації мийки високого тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 7 Premium Smart Control Home
Усі ціни 8 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Premium Smart Control Home | 2 766 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0 | 2 280 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher K 7 Premium Smart Control Home | 3 142 zł |