Корм для собак Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 кг
Відео 3Фото 10 |
Закрити
Шапка
Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills Prescription Canine Metabolic sucha karma opcja 15 kg 052742209708 | 78 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 1.5 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm. Electro.plПоскаржитись | 66 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 1.5 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm.... Avans.plПоскаржитись | 66 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic Weight Management, jagnięcina z ryżem -Utrata wagi jest trudnym przedsięwzięcie Zooplus.plПоскаржитись | 77 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 1.5 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 66 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось, яйця, злаки, суперпреміум
від 636 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
від 271 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 7%), злаки, олії та жири, суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка 27%, свинина, лосось, борошно, крохмаль, олія, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, злаки, риба, субпродукти, олії, жири, яйця, мінерали, суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: зернові, курка 16%, олії, жири, фрукти, борошно з курки та індички, суперпреміум
Відеоогляди
Hill's Weight Control Maintenance - Metabolic - Dry & Wet Dog Food Review - The Dog Nutritionist
12 січня735 переглядів
Hills Prescription Diet Metabolic Weight Loss & Maintenance Cat Food Review
23 вересня 2023208 переглядів
VK Castle Hill Monthly Giveaway || July & August || Tri-Pep by Metabolic Nutrition
9 вересня 2014311 переглядів
Модификації Hills PD Dog Metabolic Chicken
Ціни на Hills PD Dog Metabolic Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 кг | від 66 zł | 12 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 кг | від 151 zł | 10 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 кг | від 295 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: пивний рис 30%, яйця 18%, похідні, олії, жири, м'ясо, фрукти, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум