Корм для собак Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг
Відео 1Фото 2 |
Закрити
Шапка
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills PD Canine Metabolic Mobility 12kg 52742000633 | 375 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic + Mobility J/D Kurczak 12Karma dla psa HILL'S Prescription Diet z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej masy... щеciała oraz do wspomagania metabolizmu stawów w przypadkach choroby zwyrodnieniowej stawów u dorosłych psów. Electro.plПоскаржитись | 340 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet J/D Mobility 12 kgKarma dla psów HILL'S Prescription Diet J/D to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach c... щеhoroby zwyrodnieniowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów.... Avans.plПоскаржитись | 390 zł |
Hill's Prescription Diet k/d + Mobility - 12 kgDietetyczna karma sucha, która może wspierać Twojego czworonożnego przyjaciela w codziennym życiu: Hill's Prescription Diet k... ще/d + Mobility została specjalnie opracowana, aby dbać o prawidłowe funkcjonowanie nerek i stawów u dorosłych psów. Ta smakowita karma dla psów ma niską ilość fosforu i dostosowaną zawartość białka, przy czym białka te są wysokiej jakości i mają wartościowy profil aminokwasowy. Pomaga to wspierać naturalną funkcję nerek w przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek. Hill's Prescription Diet k/d + Mobility zawiera również wysoki poziom kwasów tłuszczowych EPA i omega-3, jak również odpowiednią dawkę witaminy E, co może być korzystne dla prawidłowego metabolizmu stawów. Hill's Prescription Diet k/d + Mobility w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Opracowana specjalnie z myślą o psach cierpiących na ostre lub przewlekłe zapalenia nerek lub choroby zwyrodnieniowe stawów. Wspiera funkcje nerek i serca oraz kondycję stawów: receptura z niską zawartością fosforu i białek, bogata w kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę E. Wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 348 zł |
Hill’s PD Canine J/D Mobility 12kg Hill's PD J/D Mobility To pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach choroby zwyrodnieni... щеowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów. Ta karma ma wysoką zawartość EPA, wysoką całkowitą zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i witaminy E oraz ograniczoną zawartość sodu. Jak to działa? Wzbogacona kwasami omega-3, glukozaminą i siarczanem chondroityny Dodatek L-karnityny Przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 270 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 355 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий корм, 0.37 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: печінка свиняча, субпродукти, курка, крохмаль, олія, суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії та жири, яйця, насіння, м'ясо, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d
Ціни на Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 1.5 кг | від 69 zł | 11 пропозицій | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 2 кг | від 636 zł | 2 пропозиції | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 6 кг | від 258 zł | 2 пропозиції | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг | від 270 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик