Корм для собак Hills PD k/d Kidney Care 1.5 кг
Фото 3 |
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD k/d Kidney Care 1.5 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILLS Prescription Diet k/d Kidney Care - Dry Dog Food - 1 5 kg | 67 zł |
Karma dla psa HILL'S PRESCRIPTION DIET Kidney Care Kurczak 1,5 kgKiedy tkanki nerek psa są uszkodzone, jego nerki nie mogą funkcjonować równie dobrze, jak kiedyś. Skutków choroby nie można c... щеofnąć, ale jej postępy można spowolnić. Dietetyczne karmy przeznaczone dla zwierząt z chorobą nerek są specjalnie przeznaczone do wspomagania zmniejszania obciążenia nerek, pozwalając im funkcjonować skuteczniej. Psy, u których występuje obniżona wydolność nerek, mogą doświadczać utraty apetytu, a ich spożycie karmy może spadać. Specjaliści żywienia i lekarze weterynarii Hill's opracowali kliniczne karmy Hill's Prescription Diet k/d w celu wspomagania kluczowych funkcji nerek Twojego psa, pobudzania apetytu i zwiększania spożycia karmy. Ta sucha karma zawiera kurczaka i ma doskonały smak, który Twój pies pokocha. Prescription Diet k/d to żywienie o klinicznie potwierdzonej skuteczności na rzecz wydłużania życia i poprawy jego jakości. Jak to działa? Regulowana zawartość fosforu i niska zawartość sodu, wzbogacona kwasami omega-3 z oleju rybiego Technologia Enhanced Appetite Trigger (E.A.T.) dla psów pobudzająca apetyt Wysoka zawartość niezbędnych aminokwasów i L-karnityny W jaki sposób pomaga? Pomaga chronić kluczowe funkcjonowanie nerek Pobudza apetyt i zwiększa spożycie żywności Wspiera naturalną zdolność do budowy i utrzymywania masy mięśniowej Dodatkowe informacje Sucha karma dla psów Hill's Prescription Diet k/d z kurczakiem to kompletna i zbilansowana karma zaspokajająca wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego psa. Skontaktuj się z lekarzem weterynarii, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak karmy Prescription Diet mogą pomagać Twojemu psu cieszyć się aktywnym życiem w zdrowiu. Karmienie tym produktem przez długi okres ma kluczowe znaczenie dla skuteczności uzyskania korzyści oferowanych przez produkt. Suche i mokre karmy w puszkach można mieszać lub podawać jednocześnie. SKŁAD: zboża, oleje i tłuszcze (olej rybi 1,6%), składniki pochodzenia roślinnego, jaja i pochodne jaj, roślinne ekstrakty białkowe, mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, minerały, nasiona. Źródła białka: suszone jaja, białko z groszku. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko 13,8%, zawartość tłuszczu 19,2%, surowy błonnik 3,3%, surowy popiół 4,2%, kwasy tłuszczowe omega-3 1,0%, wapń 0,57%, fosfor 0,22%, sód 0,17%, potas 0,69%, magnez 0,10%; na kg: witamina A 10 965 j.m., witamina D3 877 j.m., witamina E 600 mg, witamina C 90 mg, beta-karoten 1,5 mg, L-karnityna 532 mg. DODATKI NA KG: Dodatki żywieniowe: 3b103 (żelazo) 82,8 mg, 3b202 (jod) 2,0 mg, 3b405 (miedź) 8,2 mg, 3b502 (mangan) 8,6 mg, 3b603 (cynk) 145 mg, 3b801 (selen) 0,2 mg, z naturalnym przeciwutleniac Electro.plПоскаржитись | 56 zł |
Karma dla psa HILL'S PRESCRIPTION DIET Kidney Care Kurczak 1,5 kgKiedy tkanki nerek psa są uszkodzone, jego nerki nie mogą funkcjonować równie dobrze, jak kiedyś. Skutków choroby nie można c... щеofnąć, ale jej postępy można spowolnić. Dietetyczne karmy przeznaczone dla zwierząt z chorobą nerek są specjalnie przeznaczone do wspomagania zmniejszania obciążenia nerek, pozwalając im funkcjonować skuteczniej. Psy, u których występuje obniżona wydolność nerek, mogą doświadczać utraty apetytu, a ich spożycie karmy może spadać. Specjaliści żywienia i lekarze weterynarii Hill's opracowali kliniczne karmy Hill's Prescription Diet k/d w celu wspomagania kluczowych funkcji nerek Twojego psa, pobudzania apetytu i zwiększania spożycia karmy. Ta sucha karma zawiera kurczaka i ma doskonały smak, który Twój pies pokocha. Prescription Diet k/d to żywienie o klinicznie potwierdzonej skuteczności na rzecz wydłużania życia i poprawy jego jakości. Jak to działa? Regulowana zawartość fosforu i niska zawartość sodu, wzbogacona kwasami omega-3 z oleju rybiego Technologia Enhanced Appetite Trigger (E.A.T.) dla psów pobudzająca apetyt Wysoka zawartość niezbędnych aminokwasów i L-karnityny W jaki sposób pomaga? Pomaga chronić kluczowe funkcjonowanie nerek Pobudza apetyt i zwiększa spożycie żywności Wspiera naturalną zdolność do budowy i utrzymywania masy mięśniowej Dodatkowe informacje Sucha karma dla psów Hill's Prescription Diet k/d z kurczakiem to kompletna i zbilansowana karma zaspokajająca wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego psa. Skontaktuj się z lekarzem weterynarii, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak karmy Prescription Diet mogą pomagać Twojemu psu cieszyć się aktywnym życiem w zdrowiu. Karmienie tym produktem przez długi okres ma kluczowe znaczenie dla skuteczności uzyskania korzyści oferowanych przez produkt. Suche i mokre karmy w puszkach można mieszać lub podawać jednocześnie. SKŁAD: zboża, oleje i tłuszcze (olej rybi 1,6%), składniki pochodzenia roślinnego, jaja i pochodne jaj, roślinne ekstrakty białkowe, mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, minerały, nasiona. Źródła białka: suszone jaja, białko z groszku. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko 13,8%, zawartość tłuszczu 19,2%, surowy błonnik 3,3%, surowy popiół 4,2%, kwasy tłuszczowe omega-3 1,0%, wapń 0,57%, fosfor 0,22%, sód 0,17%, potas 0,69%, magnez 0,10%; na kg: witamina A 10 965 j.m., witamina D3 877 j.m., witamina E 600 mg, witamina C 90 mg, beta-karoten 1,5 mg, L-karnityna 532 mg. DODATKI NA KG: Dodatki żywieniowe: 3b103 (żelazo) 82,8 mg, 3b202 (jod) 2,0 mg, 3b405 (miedź) 8,2 mg, 3b502 (mangan) 8,6 mg, 3b603 (cynk) 145 mg, 3b801 (selen) 0,2 mg, z naturalnym przeciwutleniac Avans.plПоскаржитись | 56 zł |
HILL'S PD CANINE K/D 1,5 KGSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ochrona nerek Specyficzne... щеpotrzeby zwierzęcia Niewystarczając ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 89 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - sucha karma dla psa - 1,5 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 67 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, риба, злаки, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: білки, злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 322 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 343 zł
сухий корм, 6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
Модификації Hills PD k/d Kidney Care
Ціни на Hills PD k/d Kidney Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 кг | від 55 zł | 9 пропозицій | ||
Hills PD k/d Kidney Care 4 кг | від 139 zł | 6 пропозицій | ||
Hills PD k/d Kidney Care 12 кг | від 158 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, жири, кукурудза, білок птиці, буряковий жом, глютен, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум