Корм для собак Hills PD k/d Kidney Care 12 кг
Фото 3 |
Hills PD k/d Kidney Care 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD k/d Kidney Care 12 кг
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills VET Diet Canine k/d 1 szt 1 x 12 kg 9182M | 332 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kidney Canine K-D Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's Prescription Diet k/d to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca wydolność nerek w przypadkach prz... щеewlekłej lub okresowej niewydolności nerek u dorosłych psów. Electro.plПоскаржитись | 298 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - 12 kgPsy z chorobami nerek mają specjalne potrzeby żywieniowe, dlatego wybór odpowiedniej karmy jest szczególnie ważny. Hill's Pre... щеscription Diet k/d Kidney Care jest specjalnie opracowana do tego celu. Dietetyczna karma sucha została opracowana w celu wspomagania funkcji nerek. Pyszna receptura przyciąga do miski z karmą nawet chore psy o zmniejszonym apetycie, zapewniając odpowiednie spożycie składników odżywczych. Karma dla psów Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care ma niską zawartość sodu i fosforu, co może wspomagać pracę nerek. Zawiera wysokiej jakości białka w zrównoważonych ilościach, które wspierają nerki. Ponadto karma dietetyczna jest wzbogacona o olej rybny, który jest źródłem cennych niezbędnych kwasów tłuszczowych. Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek. Wspiera funkcje nerek: receptura z niską zawartością fosforu i białka. Wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 282 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kidney Canine K-D Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's Prescription Diet k/d to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca wydolność nerek w przypadkach prz... щеewlekłej lub okresowej niewydolności nerek u dorosłych psów.... Avans.plПоскаржитись | 298 zł |
Hill's Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - sucha karma dla psa - 12Akces-markt.pl Поскаржитись | 314 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: гідролізат курячої печінки, крохмаль, соєве масло, целюлоза, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: білки, злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 272 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 636 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось, яйця, злаки, суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось, яйця, злаки, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: овочі, олії, жири, екстракти рослинних білків, суперпреміум
Модификації Hills PD k/d Kidney Care
Ціни на Hills PD k/d Kidney Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 кг | від 55 zł | 11 пропозицій | ||
Hills PD k/d Kidney Care 4 кг | від 139 zł | 6 пропозицій | ||
Hills PD k/d Kidney Care 12 кг | від 272 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 256 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 337 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 346 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 316 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 392 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, овочі, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум