Корм для собак Hills SP Adult Small and Mini Chicken 1.5 кг
Фото 14 |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Hills →
від 58 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, лосось, овочі, рис, фрукти, водорості, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Hills SP Adult Small and Mini Chicken 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Science Plan
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, яловичина, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, злаки, яйця, мінерали, олії, жири, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, жир, борошно, рис, мінерали, суперпреміум
від 251 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, мінерали, яйця, цукор, масла, жири, злаки, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Small and Mini Chicken
Ціни на Hills SP Adult Small and Mini Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Small and Mini Chicken 3 кг | від 80 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Small and Mini Chicken 6 кг | від 134 zł | 4 пропозиції |