Корм для собак Hills SP Adult Medium Light Chicken
Закрити
Шапка
Hills SP Adult Medium Light Chicken 14 kg |
|
Призначений для дорослих собак віком від 1 до 6 років, які вимагають менше калорій (наприклад, менш активні, стерилізовані або з інших причин схильні до надмірної ваги).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Medium Light Chicken
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... щеagających karmy niskokaloryczne Electro.plПоскаржитись | 236 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium, z kurczakiem - 14 kgPsy ze skłonnością do nadmiernego przybierania na wadze powinny otrzymywać karmę specjalnie dostosowaną do ich potrzeb. Hill'... щеs Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem to niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich, która może sprzyjać utrzymaniu prawidłowej wagi i bardzo dobrze nadaje się dla mniej aktywnych psów. Ta dietetyczna karma została przyrządzona z wyśmienitego kurczaka, dzięki czemu wyróżnia się wyśmienitą smakowitością i dlatego cieszy się wysoką akceptacją wśród psów. Karma zapewnia przyjemne uczucie sytości, dzięki czemu głód nie dopada Twojego czworonoga zbyt szybko. Karma Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem zawiera L-karnitynę dla wsparcia prawidłowej pracy serca oraz witaminę E i kwasy tłuszczowe omega-6, które mogą sprzyjać zdrowej skórze i lśniącej sierści. Prezentowana karma dla psa nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów i jako karma pełnoporcjowa nadaje się do podawania każdego dnia. Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium (z kurczakiem) w skrócie: Niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich. Zachowanie prawidłowej wagi: obniżona wartość energetyczna wspomaga kontrolę masy ciała, idealne rozwiązanie dla mniej aktywnych psów. Wysokobiałkowa receptura z kurczakiem: smakowita i lekkostrawna, wspomaga odżywianie zgodne z dobrostanem gatunku i może sprzyjać zachowaniu masy mięśniowej. Przyjemne uczucie sytości: zapobiega zbyt szybkiemu powrotowi uczucia głodu. L-karnityna: może sprzyjać prawidłowej pracy serca. Wysoka jakość: wyprodukowana z wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 228 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... щеagających karmy niskokaloryczne Avans.plПоскаржитись | 236 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... щеagających karmy niskokaloryczne Mediaexpert.plПоскаржитись | 230 zł |
Dwupak Hill's - Adult 1–6 Light Medium, kurczak, 2 x 14 kgKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiad... щеa wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne warianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Hill's to także rozwiązania żywieniowe stworzone z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych psów, np. Sensitive Stomach Skin dla psów nadwrażliwych na pokarm, borykających się z dolegliwościami skórnymi. Warto również wspomnieć, że karma dla psa Hill´s jest zalecana przez lekarzy weterynarii. Oferta jest dostępna tylko pod numerem 154747. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów, kliknij poniżej: Karma sucha dla psa Hills Zooplus.plПоскаржитись | 448 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium, z kurczakiem - 2 x 14 kgPsy ze skłonnością do nadmiernego przybierania na wadze powinny otrzymywać karmę specjalnie dostosowaną do ich potrzeb. Hill'... щеs Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem to niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich, która może sprzyjać utrzymaniu prawidłowej wagi i bardzo dobrze nadaje się dla mniej aktywnych psów. Ta dietetyczna karma została przyrządzona z wyśmienitego kurczaka, dzięki czemu wyróżnia się wyśmienitą smakowitością i dlatego cieszy się wysoką akceptacją wśród psów. Karma zapewnia przyjemne uczucie sytości, dzięki czemu głód nie dopada Twojego czworonoga zbyt szybko. Karma Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem zawiera L-karnitynę dla wsparcia prawidłowej pracy serca oraz witaminę E i kwasy tłuszczowe omega-6, które mogą sprzyjać zdrowej skórze i lśniącej sierści. Prezentowana karma dla psa nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów i jako karma pełnoporcjowa nadaje się do podawania każdego dnia. Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium (z kurczakiem) w skrócie: Niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich. Zachowanie prawidłowej wagi: obniżona wartość energetyczna wspomaga kontrolę masy ciała, idealne rozwiązanie dla mniej aktywnych psów. Wysokobiałkowa receptura z kurczakiem: smakowita i lekkostrawna, wspomaga odżywianie zgodne z dobrostanem gatunku i może sprzyjać zachowaniu masy mięśniowej. Przyjemne uczucie sytości: zapobiega zbyt szybkiemu powrotowi uczucia głodu. L-karnityna: może sprzyjać prawidłowej pracy serca. Wysoka jakość: wyprodukowana z wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 448 zł |
Серія Hills Science Plan
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, борошно курки/індика, дигест, томатна макуха, жир, кокосова олія, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, свинина, індичка 4%, сухе незбиране яйце, риб'ячий жир, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: пшениця, кукурудза, борошно курки та індика, жир, рис, дигест, масло, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кукурудза, борошно з курки та індички, тваринний жир, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, індичка пшениця, борошно, рис, кукурудза, жир, олія, мінерали, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 42 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, лосось, індичка, форель, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум