Вантажна шина Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 385/65R22.5 SMART FLEX TH31 164K 3PMSF M+S TRAILER - opony c | 2 187 zł |
Hankook TH31 (385/65 R22.5 164K) 3003545 | 3 194 zł |
Opona Hankook 385/65R22.5 TH31 164 K /naczepa M+S - opony ciężarowe 300354 | 2 176 zł |
Модификації Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Ціни на Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K | від 2 173 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K | від 2 176 zł | 3 пропозиції |