Карта пам'яті GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 ГБ
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 A2 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram IR-M2AA-2560R12 Karta Pamięci Czarny 256 GB | 130 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 256GB UHS-I U3 A2 + adapter SFGODMD256M | 164 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 256GB + Adapter | 170 zł |
GOODRAM micro SDXC IRDM 256GB V30 A2 (UHS I U3) + adapter RF-SDMIC-GR-113 | 130 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 256GB + Adapter | 170 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ціни на GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 ГБ | від 24 zł | 11 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 ГБ | від 40 zł | 19 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 ГБ | від 55 zł | 20 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 ГБ | від 129 zł | 15 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 ГБ | від 272 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →