Спальний мішок Ferrino Lightech SM 1100
Відео 1Фото 4 |
Ferrino Lightech SM 1100 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Lightech SM 1100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Unisex śpiwór Lightec Shingle dla dorosłych wielokolorowy SM 1100 | 574 zł |
Ferrino Śpiwór Lightech SM 1100 niebieski (F86650) | 740 zł |
Śpiwór Ferrino Lightec SM 1100 Kolor: niebieski | 644 zł |
Ferrino Lightech Sm 1100 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 532 zł |
Miegmaimmis Ferrino Lightech SM 1100 028011 | 508 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →