Корм для собак Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb 2.5 кг
Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Корма може мати кілька варіантів дизайну упаковки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb 2.5 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba Karma dla szczeniaków z jagnięciną i ryżem dla dużych ras sucha kKarma premium dla szczeniąt dużych i bardzo dużych ras: dla dużych ras (25-40 kg) w wieku 1-18 miesięcy/dla bardzo dużych ras... ще(powyżej 40 kg) w wieku od 1 do 24 miesięcy
Szczególnie nadaje się dla psów z wrażliwym żołądkiem, ponieważ jagnięcina i ryż są łatwo trawione – jednocześnie wysokiej jakości jagnięcina jest naturalnym źródłem białka do budowy smukłych mięśni
Karma zawiera dopasowaną na miarę mieszankę błonnika składającą się z prebiotyków i klinicznie sprawdzonych sznycli buraczanych, które wspierają zdrowe trawienie i kurkumę, która wzmacnia układ odpornościowy
Część receptury karmy dla szczeniaków jest kwas tłuszczowy DHA, który pomaga szczeniakowi w rozwijaniu zdolności poznawczych oraz wapń, który wspomaga optymalny wzrost stawów i kości
Naturalne źródła Omega-6 i Omega-3 wspierają zdrową skórę i błyszczącą sierść Twojego młodszego psa/bez sztucznych barwników lub aromatów i GMO Amazon.plПоскаржитись | 52 zł |
Eukanuba Puppy Large Lamb & Rice 2.5 kgSpecial blend of fibres, including Dietary fibre (FOS), mannanoligosacc Proshop.plПоскаржитись | 86 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Puppy Large Breeds Jagnięcina z ryżem 2.5 kgSucha karma EUKANUBA jest bogata w jagnięcinę i ryż, jest idealna dla szczeniąt ras dużych w wieku od 1 do 12 miesięcy lub od... ще1 do 14 miesięcy w przypadku ras olbrzymich. Electro.plПоскаржитись | 43 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Puppy Large Breeds Jagnięcina z ryżem 2.5 kgSucha karma EUKANUBA jest bogata w jagnięcinę i ryż, jest idealna dla szczeniąt ras dużych w wieku od 1 do 12 miesięcy lub od... ще1 do 14 miesięcy w przypadku ras olbrzymich.... Avans.plПоскаржитись | 43 zł |
Eukanuba Eukanuba Dog Puppy All Breeds Lamb & Rice Bag 2,5kg | 43 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Eukanuba Core RangeПорівняти в таблиці →
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, рис, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 183 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 137 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, ячмінь, сорго, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 10 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
Модификації Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb
Ціни на Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb 2.5 кг | від 43 zł | 8 пропозицій | ||
Eukanuba Puppy L/XL Breed Lamb 12 кг | від 148 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум