Бутербродниця Esperanza Tortilla (EKT009)
Фото 5 |
Esperanza Tortilla |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Tortilla
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza Opiekacz do kanapek TORTILLA - grill / sandwich maker | 71 zł |
Opiekacz ESPERANZA Tortilla EKT009 | 45 zł |
Esperanza Tortilla EKT009 czarny AGDM-OPI-ESP-002 | 55 zł |
OPIEKACZ TOSTER GRILL DO KANAPEK MIĘS PANINI 1000W | 45 zł |
Opiekacz do kanapek Esperanza TORTILLA EKT009 (1000W; kolor czarny) | 68 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →