Корм для кішок Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla kotów sterylizowanych Dolina Noteci Premium Sterilised Z KMokra karma dla kotów sterylizowanych danie z kaczki 85 g, Dolina Noteci Premium Danie z kaczki to pełnoporcjowy pokarm dla k... щеotów po sterylizacji. Aby zminimalizować ryzyko nadwagi i otyłości – ta bezzbożowa karma mokra została wzbogacona o substancje wpływające na procesy trawienia: L-karnitynę, zwiększającą dostępność składników energetycznych i podwyższającą tempo przemiany materii, fruktooligosach Komputronik.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 gKarma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 g przeznaczona dla sterylizowanych kotów. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci - Mokra karma z kaczki dla kotów po sterylizacjiDolina Noteci oferuje wysokiej jakości mokrą karmę z kaczki specjalnie przeznaczoną dla kotów po sterylizacji. Zapewnia pełno... щеwartościowe składniki i odpowiednie odżywienie dla zdrowia i dobrej kondycji Twojego pupila. Zakupy.Auchan.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 gKarma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 g przeznaczona dla sterylizowanych kotów.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci DOLINA NOTECI KOT sasz.85g STERILISED KACZKA /10 | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Sterilised Danie z Kaczki 85g | 6 zł |
DOLINA NOTECI Premium Sterilised Danie z kaczki - mokra karma dla kotów st | 5 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 100 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, яловичина, фазан, яйця, гарбуз, макарони, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 243 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 138 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: печінка, преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: ягня, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 30 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, індичка, печінка, лосось, преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти тваринного та рослинного походження, преміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яловичина, курка, кролик, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, мінеральні речовини, преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо, риба, субпродукти рослинного походження, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум