Жорсткий диск Dell SAS 15K 400-ARWN 600 ГБ ARWN
Dell 400-ARWN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dell SAS 15K 400-ARWN
Ціни на Dell SAS 15K 400-ARWN |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 15K 400-ATIJ 300 ГБ ATIJ | від 971 zł | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 15K 400-AJRF 600 ГБ AJRF | від 842 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 15K 400-ATIN 600 ГБ ATIN | від 915 zł | 8 пропозицій | ||
Dell SAS 15K 400-ATIO 600 ГБ ATIO | від 1 217 zł | 1 пропозиція |