Намет Coleman Octagon 8 (2000019550)
Відео 13Фото 38 |
Кемпінговий намет бренду Coleman можна віднести до рішень на стику середнього та просунутого класу. Модель головним чином призначається для комфортного відпочинку на природі та допускає різні сценарії застосування. Вона готова стати 8-місним тимчасовим житлом для компанії на музичному фестивалі чи великій родині під час відпочинку на водоймі. Розміри по підлозі складають 396х396 см.
Але також намет Coleman Octagon 8 може стати ігровою зоною, похідною їдальнею або кухнею в таборі або навіть комфортабельною спальнею всього для двох (з великим надувним матрацом), адже, наприклад, висота стелі тут перевищує 2 метри. До важливих фішок відноситься наявність хаб-конекторів, які спрощують процес установки і допомагають зібрати в єдине ціле каркас, що складається із сталевих та склопластикових елементів.
Заявлено, що весь процес не повинен тривати понад 15 хвилин. Ще одна особливість моделі — наявність двох запатентованих дверей Hinged Door, які покликані підвищити зручність туристів. На окрему згадку заслуговують 6 оглядових вікон, які за потреби забезпечать максимум природного освітлення і дозволять милуватися пейзажами не виходячи на вулицю. Ще виділимо водонепроникність поліестерового тенту до 2000 мм водного стовпа, міцну вшиту підлогу з поліетилену, присутність внутрішніх кишень. Важить виріб 20.7 кг, але для зручності транспортування комплектна сумка-чохол доповнена коліщатками.
Купити Coleman Octagon 8
Усі ціни 37 →Coleman Uniseks Octagon Namiot Octagon Pomarańczowy/Szary 8 Osób 200001955 | 898 zł |
Namiot COLEMAN Octagon Black Out Zielony | 2 350 zł |
Namiot turystyczny Coleman Cortes Octagon 8 Orange | 1 999 zł |
Namiot COLEMAN Cortes Octagon 8 | 1 820 zł |